ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی نسبیت، و ارتباط شناسی روانشناسی و علوم تربیتی با توسعه پایدار

Year: 1399
COI: PAEP01_275
Language: PersianView: 174
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مجتبی ابراهیمی - کارشناسی اموزش ابتدایی اموزش و پرورش منطقه سراوان

Abstract:

توسعه پایدار نیاز به شکل گیري و تداوم، همچنین خودباوري و خلاقیت دارد از همین منظر است که نقش زیر ساختی علوم تربیتی و روانشناسی با محوریت انسان با کشف قوانین رشد و تکامل طبیعی، در شکل دهی و سازماندهی شخصیت فردي و اجتماعی به کمک علوم رفتاري، علوم اجتماعی و روانشناسی معنی پیدا میکند و همچنین توسعه پایدار نیاز به تدواوم دارد که با وضع روش هاي کشف شده از قوانین رشد و تکامل طبیعی، نقش مشاوره و آموزش نیز در تداوم ذکر شده معنی دارد. اگر روند رشد و تکامل طبیعی، بعنوان الگو توسعه سازمان شخصیت در بستر و کارکردهاي علوم تربیتی و روانشناسی، را بعنوان یک اصل بپذیریم، آنگاه زنجیره توسعه سازمان شخصیت در فرد مقدمه اي خواهد بود بر ایجاد محورهاي بعدي یعنی توسعه سازمانی فرهنگ در جامعه و نهادها و توسعه سازمانی زیست محیط در بهره وري و پایدار نگه داشتن محیط زیست. در این مقاله نشان داده میشود که نظام هاي تربیتی، آموزشی، پژوهشی و مشاوره اي که از یک سنخ می باشند، بعنوان سیستم هاي باز و پیچیده با بازخورهاي خود کنترل به شکل دهی سازمان شخصیت در افراد و تداوم این شکل گیري مبادرت دارند. پیرو شکل دهی و تداوم سازمان شخصیت و در تعامل با یکدیگر سازمان فرهنگ جامعه و نهادها، و سازمان زیست محیط بهمراه نظریه ها و روشهاي روانشناختی و جامعه شناختی و به کمک علوم مدیریت و برنامه ریزي و علوم زیست بوم شناختی است، که فرآیند توسعه پایدار را سبب خواهند شد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is PAEP01_275. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1116480/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
ابراهیمی، مجتبی،1399،بررسی نسبیت، و ارتباط شناسی روانشناسی و علوم تربیتی با توسعه پایدار،National Conference on Professional Applied in Education Processes،Minab،https://civilica.com/doc/1116480

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support