ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

برنامه ریزی، کنترل و مدیریت ارتباطات در پروژه برگزاری یک کنفرانس علمی

Year: 1399
COI: IPMC15_018
Language: PersianView: 227
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مجید شخصی نیائی - عضو هیات علمی گروه مهندسی صنایع دانشگاه یزد
سیدعلی شرف الاسلامی - دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع، دانشگاه یزد

Abstract:

یکی از انتظارات مهم از مهندسان صنایع بهبود روشها و فرایندهای کاری است. این در حالی است که در مقاطع مختلف دانشگاهی عمدتا به روشهای محاسباتی پرداخته میشود و این مهم کمتر مورد توجه قرار میگیرد. یکی از عرصه هایی که مهندسان صنایع در دهه های اخیر به آن ورود نموده اند؛ برنامه ریزی و کنترل پروژه است که متاسفانه در این عرصه نیز دچار ابزار زدگی شده ایم و آموزشهای نرم افزاری پررنگ ترین بخش آموزش و توجه بوده و هست. در این مقاله به جنبه ای از برنامه ریزی و کنترل پروژه یک کنفرانس علمی پرداخته شده است که علیرغم سادگی، بسیار کاربردی بوده و بنا به اذعان تیمهای درگیر در بخشهای مختلف علمی و اجرایی کنفرانس، کمک شایانی به برگزاری هرچه بهتر این کنفرانس نموده است. برای این منظور، فرایند برنامه ریزی بلندمدت و هفتگی اقدامات طراحی و به مرور در حین اجرای پروژه نهایی سازی شده است. در حوزه کنترل این پروژه نیز، پس از بررسی نرم افزارهای تخصصی کنترل پروژه، از یکی از نرم افزارهای پیام رسان رایج استفاده شده و تلاش شده است که به جای ابزارزدگی، رویکردی ساده اما کاربردی توسعه داده شود.

Keywords:

برنامه ریزی و کنترل پروژه , مدیریت ارتباطات , تصمیم گیری چندشاخصه , PROMETHEE

Paper COI Code

This Paper COI Code is IPMC15_018. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1118789/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
شخصی نیائی، مجید و شرف الاسلامی، سیدعلی،1399،برنامه ریزی، کنترل و مدیریت ارتباطات در پروژه برگزاری یک کنفرانس علمی،15th International Conference on Project Management in Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/1118789

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 12,556
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support