ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی تاثیرابعاد مدیریتی ارتباط الکترونیکی با مشتری برفرایند E-CRM در شرکت بیمه ایران

Year: 1399
COI: AMSCONF06_248
Language: PersianView: 170
This Paper With 20 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 20 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

غلامرضا رسولی - دانشکده مدیریت ، واحد تهران شمال ، دانشگاه آزاد اسلامی ، تهران ، ایران

Abstract:

امروزه افزایش رقابت میان شرکتها و هزینه هنگفت جذب مشتریان جدید، سبب شده تا شرکت ها بیش از آنکه به دنبالجذب مشتری جدید باشند،در صدد حفظ و نگهداری مشتریان فعلی برآیند. مجموع این عوامل سبب ظهور مدیریت ارتباطبا مشتری crm گردیده است. به مدد توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات و به ویژه اینترنت، و مشتریان بر خط آن امروزه نیازهای مختلف و توقعات بالاتری نسبت به گذشته دارند. مشتریان می خواهند خرید کنند و از طریق کانال های ارتباطیمختلفی چون تلفن، پست الکترونیکی و وب، سرویس دهی شوند. با این قابلیت ها، مدیریت ارتباط با مشتری در درونمدیریت ارتباط با مشتری الکترونیکی به تکامل می رسد. بلکه بایستی همراه با پیشرفت بازار، خودشان را سازگار کنند. دراین مقاله به ویژگی های و تاثیر برخی از ابعاد مدیریت ارتباط الکترونیکی با مشتری بر فرایند e-crm که شامل عوامل پنج گانه پیترکین (نیروی انسانی، تکنولوژی، بازار، مدیریت دانش، مدل های کسب وکار) می باشد و تاثیرگذاربودن این عواملمشخص و بر اساس روش این مقاله که از نوع پژوهش کاربردی و از نظر جمع آوری داده ها توصیفی از نوع پیمایشی استو جامعه آماری این تحقیق ، کلیه مدیران و کارشناسان بیمه ایران در شهر تهران به سال 1391 در نظر گرفته شده است ونمونه اماری آن مدیران ارشد و کارشناسان 829 نفر بوده که طبق حجم نمونه جدول مورگان 260 نفر می باشد و روشتجزیه و تحلیل بوسیله نرم افزار spss و برای برسی پاسخ سوالات از روش آمار توصیفی، قضیه حد مرکزی، آزمون تی استیودنت و نیز آزمون های استباطی آلفای کرونباخ و برای بخش پایایی از رگرسیون چندگانه برای الویت بندی استفادهشده است که با توجه به نتایج می توان گفت در شرکت بیمه ایران عامل نیروی انسانی بیشترین تاثیر و دومین و سومینعامل تاثیر گذاربه ترتیب بر فرایند e-crm در بیمه ایران تکنولوژی و بازار می باشد و مابقی متغیرها (مدیریت دانش، مدل های کسب و کار) تأثیرگذار نبوده است.

Keywords:

مدیریت ارتباط الکترونیکی با مشتری , تکنولوژی , مدیریت دانش , عامل نیروی انسانی , بازار , مدل کسب و کار الکترونیکی , فرایند مدیریت ارتباط الکترونیکی با مشتری , بیمه ایران .

Paper COI Code

This Paper COI Code is AMSCONF06_248. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1122084/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
رسولی، غلامرضا،1399،بررسی تاثیرابعاد مدیریتی ارتباط الکترونیکی با مشتری برفرایند E-CRM در شرکت بیمه ایران،Sixth National Conference on Applied Research in Management, Accounting and Healthy Economics in Banking, Stock Exchange and Insurance،Tehran،https://civilica.com/doc/1122084

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 7,128
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support