Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مطالعه موردی برنامه ریزی تدارکات امدادی پس از زلزله با وجود عدم قطعیت در تقاضا و زمان حمل و نقل

Year: 1399
COI: COPSS01_050
Language: PersianView: 256
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

بهناز صدر - دانشجوی کارشناسی ارشد، دانشگاه الزهرا تهران
ترانه تجویدی - استادیار دانشگاه الزهرا، دانشگاه الزهرا تهران

Abstract:

تدارکات اضطراری یک مؤلفه ی اساسی از سلسله عملیات های امدادی پس از فاجعه است. با این حال، همیشه عدم قطعیت های مختلفی در هنگام تصمیم گیری در رابطه با برنامه ریزی و اجرای تدارکات امدادی پس از فاجعه وجود دارد. در این مقاله با توجه به شرایط خاص محیطی که پس از وقوع یک زلزله فاجعه بار در یک منطقه کوهستانی به وجود می آید. یک مدل تصادفی و همتای استوار آن که با استفاده از رویکرد برتسیماس و سیم و برای مقابله با عدم قطعیت های تقاضا و زمان حمل و نقل بدست آمده است و برای برنامه ریزی تدارکات امدادرسانی پس از فاجعه، راهنمایی طراحی تاکتیکی تأمین نیروی امدادی، برنامه ریزی استقرار اولیه بالگردها و ایجاد برنامه های حمل و نقل در منطقه فاجعه به کار گرفته می شود. در یک مطالعه ی موردی بر روی یک مثال فرضی در شهر کوهستانی تبریز مورد بررسی قرار دادیم. مثال فرضی را با استفاده از این مدل تصادفی و همتای استوار آن حل نمودیم. در پایان، حساسیت مدل استوار نسبت به عدم قطعیت در تقاضا و زمان حمل و نقل، احتمال نقض محدودیت های مدل همتای استوار و حساسیت این مدل به تغییر پارامترهای دارای عدم قطعیت را مورد بررسی قرار دادیم.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is COPSS01_050. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1163761/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
صدر، بهناز و تجویدی، ترانه،1399،مطالعه موردی برنامه ریزی تدارکات امدادی پس از زلزله با وجود عدم قطعیت در تقاضا و زمان حمل و نقل،First National Conference on Optimizing Production and Service Systems،Rudsar،https://civilica.com/doc/1163761

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 8,024
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support