ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارائه چارچوب مبتنی بر بلاک چین برای نگهداری محصولات در چرخه حیات فرآورده های صنعتی

Year: 1400
COI: NCMEI01_039
Language: PersianView: 214
This Paper With 24 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 24 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

زینب آقائیان - کارشناس ارشد رشته مدیریت صنعتی گرایش عملکرد از دانشگاه آزاد اسلامی
علیرضا تمجیدیامچلو - عضو هیئتعلمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند

Abstract:

ارائه چارچوب مبتنی بر بلاک چین برای نگهداری محصولات در چرخه حیات فرآورده های صنعتی یکی از گزینه های مطرح شده در زمینهتولید محصولات آلیاژی می باشد که دارای جنبه های مختلف مبتنی بر نوآوری می باشد که در این مطالعه به آن پرداخته شده است. براساس این موضوع این پژوهش به دنبال تامین این هدف بود که چارچوب مبتنی بر بلاک چین برای نگهداری محصولات در چرخه حیاتفرآورده های صنعتی را تبیین کند. به جهت دستیابی به این منظور، از روش شبیه سازی شبکه عصبی MLP استفاده شده است. برایمحاسبه نمونه داده های مورداستفاده، جهت شبیه سازی در نرم افزار MATLAB مرتبط با صنایع آلیاژی استفاده شد. یافته های مطالعهنشان داد که شبیه سازی MLP به کاررفته در بلاک چین سطح اعتبار سنجی بسیار دقیقی را برای داده های مرتبط با مولفه هایارائه شده، ایجاد می کرد. به صورتی که سطح خطای ارائه شده مرتبط با اعتبار سنجی برای همه متغیرهای مورد بررسی کمتر از ۰.۰۱ بود.این موضوع نشان می داد الگوریتم شبیه سازی برای زنجیره بلاکی می تواند یک الگوی مناسب جهت نگهداری محصولات در چرخه حیاتفرآورده های صنعتی را ارائه دهد و همچنین می توان چارچوبی مبتنی بر بلاک چین را برای محصولات در چرخه حیات فرآورده هایصنعتی آلیاژی بر اساس متغیرهای مطرح شده در مدل این مطالعه، شبیه سازی کرد و مورداستفاده قرارداد.

Keywords:

بلاک چین، قرارداد هوشمند، محصولات آلیاژی، چرخه حیات فرآورده های صنعتی

Paper COI Code

This Paper COI Code is NCMEI01_039. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1226739/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
آقائیان، زینب و تمجیدیامچلو، علیرضا،1400،ارائه چارچوب مبتنی بر بلاک چین برای نگهداری محصولات در چرخه حیات فرآورده های صنعتی،The first national conference on management, economics and Islamic sciences،Tehran،https://civilica.com/doc/1226739

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

5.00
1 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support