ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تغییر اقلیمی و تاثیر آن بر بخش کشاورزی

Year: 1399
COI: NSBDIAE05_181
Language: PersianView: 68
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مهین اسداله پور - دانشجوی کارشناسی ارشد ترویج کشاورزی، گروه ترویج و آموزش کشاورزی، دانشکده مهندسی زراعی و عمران روستایی،دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان
بهمن خسروی پور - استاد گروه ترویج و آموزش کشاورزی، دانشکده مهندسی زراعی و عمران روستایی، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان

Abstract:

تغییر اقلیم یکی از مهم ترین چالش های زیست محیطی است که امروزه جهان با آن روبرو می باشد و پدیده ای است که در نتیجه فعالیتهای بشر و به دلیل شدت گرفتن آن نگرانی هایی را در سطح جهانی بوجود آورده و از راه اثرات مستقیم تغییر دما و بارش بر بخش کشاورزی تاثیرگذار است. این پدیده از چند دهه اخیر تاثیرات فراوانی بر تولیدات کشاورزی در سراسر جهان داشته است. تغییر اقلیم در عصر حاضر به عنوان مهم ترین تهدید در همه ابعاد توسعه پایدار از جمله ابعاد زیست محیطی، کشاورزی و امنیت غذایی است. در این راستا این مقاله مروری که به روش منابع کتابخانه ای و مقالات و سایتهای اینترنتی تهیه شده است به بیان اقلیم، تغییر اقلیم، پیامدهای تغییر اقلیم و تغییر اقلیمی و تاثیر آن بر کشاورزی می پردازد.

Keywords:

اقلیم، گازهای گلخانه ای، تغییر دما، تولیدات کشاورزی

Paper COI Code

This Paper COI Code is NSBDIAE05_181. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1227015/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
اسداله پور، مهین و خسروی پور، بهمن،1399،تغییر اقلیمی و تاثیر آن بر بخش کشاورزی،Fifth National Conference on Biodiversity and its Impact on Agriculture and the Environment،Urmia،،،https://civilica.com/doc/1227015

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support