ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی تاثیر صفات شخصیتی زنان کارآفرین بر اهداف کارآفرینی اجتماعی

Year: 1399
COI: EMAC05_100
Language: PersianView: 126
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مهناز زارع - دانشجوی رشته مهندسی مالی و مدیریت ریسک، کارشناسی ارشد دانشگاه علم و هنر یزد

Abstract:

دراقتصاد رقابتی و مبتنی بر بازاردردنیای کنونی، که با تحولات وتغییرات سریع و شتابان همراه است. و مشخصه آن گذر از جامعه صنعتی به جامعه اطلاعاتی و تغییر اقتصاد ملی به اقتصاد جهانی است.از کارآفرینی به منزله موتور توسعه اقتصادی یاد می شود کشورهای توسعه یافته به کارآفرینی به منزله راهبردی برای توسعه می نگرند و به دلیل جایگاه ویژه کارآفرینان در روند توسعه پایدار و رشد و شکوفایی اقتصادی، تلاش می کنند افراد را به فعالیت های کارآفرینانه هدایت کنن. امروزه در برنامه های اقتصادی توجه ویژه ای به ظرفیت سازی برای انجام دادن فعالیت های کارآفرینانه، به دلیل تاثیرگذاری آن در ایجاد و توسعه فرصت های شغلی و کمک به رفع مشکل بیکاری شده است. برای توسعه فعالیت های کارآفرینانه، علاوه بر مساعد بودن عوامل محیطی و ساختاری، وجود برخی ویژگی های روانشناختی افراد برای گرایش به کارآفرینی نیز ضروری است با توجه به اهمیت موضوع کارآفرینی و نقش بالای زنان کارآفرین جامعه در رشد و توسعه اقتصاد کشور، در این پژوهش به بررسی تاثیر صفات شخصیتی زنان کارآفرین براهداف کارآفرینی اجتماعی می پردازیم.

Keywords:

صفات شخصیتی، زنان کارآفرینی، ویژگی های روانشناختی، کارآفرینی اجتماعی

Paper COI Code

This Paper COI Code is EMAC05_100. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1231433/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
زارع، مهناز،1399،بررسی تاثیر صفات شخصیتی زنان کارآفرین بر اهداف کارآفرینی اجتماعی،5th National Conference on Economics, Management and Accounting،Ahvaz،https://civilica.com/doc/1231433

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 1,410
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support