Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی چالش های ترافیکی و نقش مدیریت شهری برای کاهش آن و ارائه راهکارهای بهبود وضعیت حمل و نقل جهت افزایش رضایت مندی شهروندان (مورد مطالعه: خیابان سپه شهر قزوین)

دومین کنفرانس بین المللی فناوری های نوین در مهندسی معماری و شهرسازی ایران
Year: 1400
COI: UVCONF02_084
Language: PersianView: 332
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

نیما صابری فرد - مدرس دانشگاه و دانشجوی دکتری مدیریت صنعتی، عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، واحد رشت دانشگاه آزاد اسلامی، رشت، ایران
محمد بهرامی - کارشناس ارشد شهرسازی برنامه ریزی شهری، واحد قزوین، دانشگاه آزاد اسلامی، قزوین، ، ایران

Abstract:

با افزایش جمعیت شهروندان و از سوی دیگر استفاده بیشتر از خودرو در اکثر شهرها شاهد ترافیک سنگین بخصوص در نقاط خاصی از شهرها می باشیم. وجود این معضل باعث مشکلاتی از جمله آلودگی هوا، نارضایتی شهروندان و... شده است. از طرفی رضایت شهروندان از محیط شهری و خدماتی که شهرداری و سایر ارگان ها ارائه می دهند، عامل مهمی جهت ایجاد انگیزه در مردم و در مقابل آن توسعه و بهبود کیفیت خدمات شهری خواهد شد. هر چقدر این رضایت در بین شهروندان بیشتر گردد، همکاری آنان با نهادهای گوناگون در جهت انجام بهتر وظایف و ارائه خدمات در سطح شهر بیشتر خواهد شد.شهر قزوین نیز به جهت قرار گرفتن در یک بافت تاریخی دچار مشکلات ترافیکی می باشد که یکی از پر ترافیک ترین نقاط آن، خیابان سپه (اولین خیابان ایران در دوره صفویه) می باشد. در این مقاله به جهت اهمیت موضوع، به بررسی چالش های ترافیکی و نقش مدیریت شهری برای کاهش آن و ارائه راهکارهای بهبود وضعیت حمل و نقل جهت افزایش رضایت مندی شهروندان پرداخته شده است. در این پژوهش پس از بررسی ادبیات مختلف به مشکلات که در این حوزه وجود دارد بررسی و در انتها با هدف کاهش ترافیک و نقشی که مدیریت شهری بر این امر بر عهده دارد، مهم ترین پیشنهادات ترکیبی و کاربردی در این خصوص ارائه گردیده است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is UVCONF02_084. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1237774/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
صابری فرد، نیما و بهرامی، محمد،1400،بررسی چالش های ترافیکی و نقش مدیریت شهری برای کاهش آن و ارائه راهکارهای بهبود وضعیت حمل و نقل جهت افزایش رضایت مندی شهروندان (مورد مطالعه: خیابان سپه شهر قزوین)،The Second International Conference on New Technologies in Architectural and Urban Engineering of Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/1237774

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 6,392
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support