ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارزیابی و مقایسه قراردادهای بیع متقابل و طرح و ساخت با شرط تامین مالی EPCF

Year: 1392
COI: NCCE07_0142
Language: PersianView: 4,031
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حسن محمودی - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت
جمشید سلحشور - استادیار دانشکده فنی و مهندسی،دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر
مهدی مهدوی عادلی - استادیار دانشکده فنی و مهندسی،دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر
سلمان خسروی - امور قراردادی طرحهی نفت و گاز

Abstract:

هردوروش بیع متقابل و EPCF شیوه های قراردادی مبتنی برتامین منابع مالی باتعهدوتضمین پیمانکارهستند درقرارداده های بیع متقابل سرمایه گذارخارجی تمام سرمایه گذاریها جهت توسعه و بهره برداری میادین نفت و گازانجام میدهد و درمرحله تولید به شرکت ملی نفت واگذار می کند سرمایه و سودسرمایه گذارپس ازبهره برداری میدان و شروع فروش محصولات آن ازمحل تولید که عمدتا میعانات گازی است بازپرداخت میگردد درراستای جبران کاستی های قراردادهای بیع متقابل و درجهت دستیابی به اهداف پیش بینی شده خصوصا تامین سرمایهموردنیاز جهت توسعه میادین نفتی بررسی تغییرسازوکار حقوقی و قراردادی درصنعت نفت مورد توجه قرارگرفت به منظور جذب سرمایه مدلهای مختلف سرمایه گذاری درصنعت نفت درسطح شرکت ملی نفت ایران تعریف و مدلهای قرار دادی متناظر با آن بررسی گردید ازجمله آنها تعریف مدل طرح و ساخت با شرط تامین منابع مالی EPCF می باشد دراین مقاله به بررسی روش اجرای مدل قراردادی پرداخته شده و با مقایسه ای با قرار دادهای بیع متقابل کارایی مدل مورد ارزیابی قرارگرفت بررسی ها نشان میدهد که این مدل قرار دادی میتواند با مزیت بیشتری نسبت به قراردادهای بیع متقابل جهت توسعه میادین نفتی بادرنظر گرفتن تولید صیانتی و سایربخشهای صنعت نفت موردتوجه قرارگیرد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is NCCE07_0142. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/216135/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
محمودی، حسن و سلحشور، جمشید و مهدوی عادلی، مهدی و خسروی، سلمان،1392،ارزیابی و مقایسه قراردادهای بیع متقابل و طرح و ساخت با شرط تامین مالی EPCF،7th National Congress on Civil Engineering،Zahedan،https://civilica.com/doc/216135

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

 • شجری، پ، (1389)." برنامه پنجم توسعه، بازار سرمایه، بخش نفت ...
 • ابراهیمین.(1391)، " تحو لات معاصر در صنعت بالا دستی نفت ...
 • شیرویغ وابراهیمی، س، ن.(1388)، "اکتشاف وتوسعه میادین نفتی ایران از ...
 • صابر ام، ر. "بیع متقابل در بخش بالادستی نفت و ...
 • سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران http://www. ...
 • آسیب شناسی اجرای پروژههای قطار شهری به روش EPCF در کشور [Conference Paper]
 • سنگینیان، 4ع.13911)."تامین مالی پروژه های نفتی قراردادهای، "BUY BACK-EPCCF نجمین ...
 • Research Info Management

  Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

  اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

  کدام مقالات به این منبع استناد نموده اند


  بر اساس سیستم تحلیلی استنادات مقالات، تاکنون برای نگارش 1 Paper استفاده شده است.

  مقالات پیشنهادی مرتبط

  New Papers

  Share this page

  More information about COI

  COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

  The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

  Support