ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

اهمیت پارک های علمی- فناوری و مراکز رشد به عنوان نماد ارتباط دانشگاه و صنعت در جهت توسعه پایدار

Year: 1386
COI: NCISSD01_007
Language: PersianView: 1,457
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمد سریرافراز - عضو باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد تهران مرکزی- جمعیت ایرانی پیشب

Abstract:

توسعه پایدار از جمله مباحثی است که در سالیان اخیر مورد توجه صاحب نظران و کارشناسان جهانی بوده و برای دستیابی به آن شاخص هایی مد نظر می باشد. اساساً دستیابی به توسعه پایدار زمانی صورت می گیرد که عدالت اجتماعی در زمان حال و همچنین حفظ منابع طبیعی برای آیندگان را بهمراه داشته باشد. امروزه و با توجه به فناوری های نوین، صنعت و دانشگاه با هم ارتباط تنگاتنگی داشته به گونه ای که می توان گفت این دو لازم و ملزوم یکدیگرند. صنعت به جهت بقا و رشد لازم است خود را با تحولات علمی تکنولوژیک همگام سازد. دانشگاه درمسیر این تحولات قرارگرفته و بایستی منطبق با آن ساماندهی و برنامه ریزی شود. همسویی برنامه های دانشگاه و صنعت فوق العاده مهم و درتوسعه ملی کاملاٌ مؤثر است. درسه دهه اخیر در کشورهای درحال توسعه زیرساختهایی دراین جوامع به وجود آمده است که نقش بستر سازی،حمایت،هدایت و هماهنگی را برای این ساختارهای اولیه برعهده دارند. بخش مهمی از این زیرساختهای تکنولوژی ، پارک های علمی- فناوری و مراکز رشد هستند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is NCISSD01_007. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/41536/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
سریرافراز، محمد،1386،اهمیت پارک های علمی- فناوری و مراکز رشد به عنوان نماد ارتباط دانشگاه و صنعت در جهت توسعه پایدار،1st National Conference of Industry, Student and Sustainable Development،Tehran،https://civilica.com/doc/41536

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

کدام مقالات به این منبع استناد نموده اند

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 14,386
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support