ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارزیابی چرخه عمر اعمال شده به ساخت رایج بتن و اثرات زیست محیطی آن

Year: 1396
COI: NCCP02_005
Language: PersianView: 655
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

معین پاشاییان - باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، دانشجوی مقطع دکتری مدیریت ساخت، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری
سیدمیثم خوش نوا - دکتری مهندسی عمران، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری

Abstract:

ضرورت تحقیق در خصوص مصالح ساختمانی بویژه بتن به عنوان عنصر شاخص در ساخت و ساز، از چند دهه گذشته در کانون توجه موسسه های تحقیقاتی در کشورهای مختلف بوده است. ارزیابی چرخه عمر LCA روشی است برای ارزیابی تاثیر بالقوه زیست محیطی استفاده می شود و منابع مورد استفاده در طول چرخه عمر یک محصول است یعنی مدیریت اثرات زیست محیطی از لحظه ای که مواد اولیه به مراحل تولید، استفاده، دفع و بازیافت استخراج می شوند در نظر گرفته می شود در زمینه تولید پایدار در ساخت و ساز عمران، محصولات باید طوری تصور گردند که در ابتدای چرخه زندگی خود، حاوی زباله بازیافتی به عنوان مواد خام، و در پایان چرخه زندگی خود، می توان برای تبدیل شدن به مواد اولیه در دیگر سیستم های تولید آنها را بازیافت و استفاده مجدد نمود مقاله حاضر بررسی ادبیات انجام ارایه شرایطی از هنر، روش LCA اعمال شده به صنعت سیمان رایج و زیست محیطی است . مفاهیم و ابزارها مورد بحث قرار گرفته است . نیاز به مطالعات LCA بیشتر در مورد راه علاج و استفاده مجدد از زباله ساخت و ساز برای جلوگیری از دفع آن در محیط زیست و برای استفاده در چرخه عمر بتن جدید مشهود است . این مقاله، بررسی ادبیات ارزیابی چرخه عمر را ارایه می دهد. LCA روش های اعمال شده به صنعت سیمان رایج و زیست محیطی بررسی می شود. ابزار LCA بتن یک پیشرفت غیر منتظره در مطالعات LCA می باشد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is NCCP02_005. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/656446/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
پاشاییان، معین و خوش نوا، سیدمیثم،1396،ارزیابی چرخه عمر اعمال شده به ساخت رایج بتن و اثرات زیست محیطی آن،2st National Conferecne on Concrete Pavements،Tehran،https://civilica.com/doc/656446

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 4,341
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support