ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

شناسایی تاثیرات مدیریت یکپارچگی بر پروژه های عمرانی صنعت نفت و گاز مطالعه موردی پروژه های ایستگاه های تقویت فشار گاز استان فارس

Year: 1396
COI: NCCPM04_014
Language: PersianView: 430
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سیده سیما شاه ابراهیمی - دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد واحد صفادشت
علیرضا لرک - مدیر تحصیلات تکمیلی و مدیر گروه کارشناسی ارشد مهندسی عمران- مدیریتساخت دانشگاه آزاد واحدصفادشت

Abstract:

مدیریت یکپارچگی پروژه ازجمله حوزه های دانش است که در 5 گروه فرآیندی مدیریت پروژه آغازین، برنامه ریزی، اجرا، پایش و کنترل و اختتامی نقش بسزایی دارد. همانگونه که هم اکنون بزرگترین مشکل در پروژه یکپارچه نبودن آن است، می توان از این دیدگاه به مشکل نگاه کرد که ممکن است پتانسیل کافی در اجزاء وجود داشته باشد ولی این اجزاء با یکدیگر هماهنگ نباشند. در این متن سعی شده به اهمیت این دانش در پروژه ها عمرانی صنعت نفت و گاز پرداخته و میزان تاثیر آن در موفقیت پروژه را بررسی نماید.شناسایی فرآیند های موثر در این زمینه می تواند پروژه را به سمت صحیح هدایت کند . توجه به پروژه های عمرانی علی الخصوص پروژه های ملی صنعت نفت و گاز و مقایسه وضعیت چندین پروژه به صورت نمونه که مدیریت یکپارچگی بر آن ها تعریف و پایش شده است می تواند دیدگاه مناسبی به الزام استقرار این دانش در پروژه ها نشان می دهد. ابتدا به بررسی گروه های فرآیندی در مدیریت یکپارچگی اشاره می شود سپس به تاثیرات این دانش در پنج پروژه به صورت نمونه می پردازد و در نهایت به تحلیل در خصوص علل عدم موفقیت اشاره می گردد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is NCCPM04_014. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/716899/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
شاه ابراهیمی، سیده سیما و لرک، علیرضا،1396،شناسایی تاثیرات مدیریت یکپارچگی بر پروژه های عمرانی صنعت نفت و گاز مطالعه موردی پروژه های ایستگاه های تقویت فشار گاز استان فارس،3nd National Conference of Construction & Project Management،Tehran،https://civilica.com/doc/716899

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 449
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support