ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

گردشگری سلامت؛ راهبردهای توسعه سواحل مکران با تاکید بر راهکارهای بازاریابی مبتنی بر توسعه صنعت گردشگری

گردشگری سلامت؛ راهبردهای توسعه سواحل مکران با تاکید بر راهکارهای بازاریابی مبتنی بر توسعه صنعت گردشگری
Year: 1395
Publish place:
COI: IDSCONF01_011
Language: PersianView: 351
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

فرزاد صادق وزیری - استادیار گروه مدیریت بازرگانی دانشکده مدیریت دانشگاه خوارزمی تهران ایران
مسعود عباسی - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه خوارزمی
بهناز سیاوشی - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه خوارزمی

Abstract:

گردشگری سلامت از مفاهیم نوین در عرصه ی صنعت گردشگری است کهبا توجه به گسترش فراگیر آن در جهان نیازمند توجه برنامه ریزان و مدیران در این رابطه است از سویی دیگر مقصد گردشگری بایستی بر اجرای طرح های اجتماعی موثر توانمند سازی جامعه عقب مانده از نظر اجتماعی و اقتصادی و مشارکت ساکنین محلی در فعالیت های مربوط به گردشگری تاکید داشته باشد وجود منطقه سواحل مکران به لحاظ موقعیت جغرافیایی ویژه و مناسب به لحاظدسترسی به آبهای آزاد بین المللی و امکان ارتباط با کشورهای شرق آسیا ضرورت پژوهش حاضر را تشکیل داده که با روش تحلیلی تطبیقی و روش اسنادی و مطالعه میدانی صورت گرفته است جهت انجام این پژوهش دو بیمارستان محب یاس و هتل بیمارستان گاندی در شهر تهران که در زمینه گردشگری سلامت فعال هستند به عنوان مورد انتخاب شدند در این تحقیق برای تحلیل اطلاعات حاصل از مصاحبه از روش داده بنیاد کلاسیک استفاده شد در این مقاله بعد از شااره به مفهوم گردشگری سلامت اهمیت و عوامل موثر در انتخاب مقصد گردشگری پزشکی راهکارهای بازاریابی گردشگری پزشکی بررسی گردیده است و در پایان نیز راهکارهای در راستای بسط و گسترش گردشگری سلامت در شهر چابهار در راستای توسعه سواحل مکران مورد اشاره قرار داده شده است

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is IDSCONF01_011. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/747244/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
صادق وزیری، فرزاد و عباسی، مسعود و سیاوشی، بهناز،1395،گردشگری سلامت؛ راهبردهای توسعه سواحل مکران با تاکید بر راهکارهای بازاریابی مبتنی بر توسعه صنعت گردشگری،کنفرانس ملی راهبردهای توسعه شرق ایران،Zahedan،https://civilica.com/doc/747244

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 14,156
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support