ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی تاثیر تولیدات پراکنده بر تلفات توان و پایداری ولتاژ در سیستم های توزیع با استفاده از بهبود چند الگوریتم

Year: 1397
COI: ARGCONF03_008
Language: PersianView: 401
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

عبداله ابراهیمی - شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، ایران ، کردستان
علی مقیمی - شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، ایران ،کردستان

Abstract:

امروزه استفاده از انرژی های نو 1 DG با توجه به ویژگیهای خوب آن در سراسر دنیا روبه افزایش میباشد. از این رو مکان و ظرفیت های منابع DGباید عمیقا در تلفات سیستم یک شبکه توزیع، نهفته باشند. یکی از مسایل اصلی که در تولید توان توسط واحدهای پراکنده در شبکه های توزیع مطرح است، انتخاب بهینه محل و ظرفیت آنها جهت کاهش تلفات و بهبود پروفیل ولتاژ و جلوگیری از افزایش تلفات میباشد. در این مقاله، یک روش ترکیبی از الگوریتم ژنتیک و الگوریتم تبرید شبیه سازی شده برای بهینه کردن محل و اندازه مطلوب DG در سیستم های توزیع ارایه شده است. هدف به حداقل رساندن تلفات توان شبکه، تنظیم ولتاژ بهتر، و بهبود پایداری ولتاژ در چارچوب عملکرد سیستم و محدودیت های امنیتی در سیستم های توزیع شعاعی است. یک آنالیز دقیق از این عملکرد در سیستم 33 باسه، برای نشان دادن اثربخشی روش پیشنهادی در مقایسه با روشهای مرسوم همچون الگوریتم ازدحام ذرات، ارایه شده است.

Keywords:

تولید پراکنده , الگوریتم ژنتیک , الگوریتم تبرید شبیه سازی شده , مکانیابی , تلفات

Paper COI Code

This Paper COI Code is ARGCONF03_008. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/754144/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
ابراهیمی، عبداله و مقیمی، علی،1397،بررسی تاثیر تولیدات پراکنده بر تلفات توان و پایداری ولتاژ در سیستم های توزیع با استفاده از بهبود چند الگوریتم،Third national conference on electrical engineering & bio electronic of Iran،Mashhad،https://civilica.com/doc/754144

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

5.00
1 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support