ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

دسته بندی مشتریان با استفاده از داده کاوی بر پایه الگوریتم های شبکه عصبی و انواع درخت تصمیم

Year: 1397
COI: ARGCONF03_020
Language: PersianView: 1,795
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

امیر فرهاد فرهادی - کارشناس ارشد مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال
شیرین دخت فرهادی - دانشجوی دکتری مهندسی فناوری اطلاعات، دانشگاه تربیت مدرس،

Abstract:

وب سایت ها بزرگترین پایگاه داده در دسترس و دارای داده های بسیاری در رابطه با مشتریان می باشد. کشف و تحلیل داده های مشتریان در وب، سازمان ها را قادر می سازد تا تصمیمات مبتنی بر داده گرفته و استراتژی های تصمیم گیری خود را بهبود و توسعه دهند. تکنیک های داده کاوی ابزارهای شناخته شده ای برای تجزیه و تحلیل داده های مشتریان می باشند. این تکنیک ها با استفاده از روش های آماری و هوش مصنوعی، الگوهای موجود در مجموعه داده های بسیار بزرگ را استخراج می کنند. این تحقیق می کوشد تا با تاکید بر مدل های داده کاوی در حوزه دسته بندی، مبنی بر تحلیل رفتار مشتریان، به بهبود مدیریت ارتباط با مشتری و تدوین استراتژیهای بازاریابی ویژه هر دسته از مشتریان وب سایت کافه بازار بپردازد. بدین منظور پس از بررسی تحقیقات و مقالات موجود، مرور ادبیات تحقیق، از شاخص هایی که مشتریان در هنگام مراجعه به وب سایتها با آن مواجه می شوند، استفاده شده است و سپس داده های جمع آوری شده با استفاده از نرم افزار Spss Clementine نسخه 18 مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و از الگوریتم های شبکه عصبی و انواع درخت تصمیم جهت تحلیل رفتار مشتریان آنلاین استفاده شده است. در نهایت، با استفاده از قوانین درخت تصمیم مشخص گردید هرچه برنامه های وب سایت کافه بازار در دسته بندی های مجزایی قرار گیرند، احتمال پیدا کردن آنها توسط افراد بیشتر می شود و تعداد نصب این برنامه ها نیز به مرور زمان افزایش می یابد.

Keywords:

دسته بندی مشتریان، داده کاوی، شبکه عصبی، درخت تصمیم

Paper COI Code

This Paper COI Code is ARGCONF03_020. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/754155/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
فرهادی، امیر فرهاد و فرهادی، شیرین دخت،1397،دسته بندی مشتریان با استفاده از داده کاوی بر پایه الگوریتم های شبکه عصبی و انواع درخت تصمیم،Third national conference on electrical engineering & bio electronic of Iran،Mashhad،https://civilica.com/doc/754155

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 6,934
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support