Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی

Year: 1396
COI: ICELEARNING12_008
Language: PersianView: 279
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مهدی ذبیحی - دانشجوی کارشناس ارشدیادگیری الکترنیکی در علوم پزشکی،دانشکده مجازی، دانشگاه علوم پزشکی تهران

Abstract:

جامعه بشریت در حال پشت سر گذاشتن تحولات عمیقی است. نظام های آموزشی یکی از بخش هایی است که به گونه ای بنیادی در این مسیر تغییرات قرار گرفته است. بنابراین، دامنه نفوذ فناوری اطلاعات به حوزه آموزش که کلیدی ترین رکن بقا و رشد وتعالی بشر است نیز گسترش یافته است. ظهور شبکه های ارتباطی و مجازی گسترده از قبیل اینترنت، در کنار ابزار و امکانات آموزشی پیشرفته، باعث تحول در روش های آموزشی گردیده و این بستر را فراهم نموده است تا بتوان طیف گسترده ای از فراگیران را در نقاط مختلف و از فواصل دور و نزدیک تحت پوشش شبکه آموزشی در آورد و با روش هایی متفاوت از انواع سنتی، بدون نیاز به شرکت در کلاس های حضوری، آموزش های علمی و تخصصی را به مرحله اجرا در آورد. آموزش نوین الکترونیکی پیوند دهنده فناوری و آموزش است. از سوی دیگر مساله ارتقای کیفیت آموزش علوم پزشکی همواره مورد توجه همگان بوده و روز به روز به اهمیت آن نیز افزوده شده است. در آموزش مباحث مربوط به دروس علوم پزشکی در سایر کشورها، رویکرد رو به رشدی در جایگزینی آموزش سنتی با دروس الکترونیکی صورت گرفته است تا نیازهای فراگیران و دانشجویان را در ارتباط با سهولت دسترسی به اطلاعات و سایر قابلیت های فناوری برآورده نماید. یکی از موارد اساسی که پرداختن به آن در یادگیری الکترونیکی ضروری به نظر می رسد، کیفیت طراحی،گسترش و ارایه آموزش های الکترونیکی می باشد. در مقاله حاضر، تعاریف یادگیری الکترونیکی، تعامل در محیط یادگیری الکترونیکی حیطه علوم پزشکی، مسایل مربوط به طراحی وتولید محتوای الکترونیکی پزشکی مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICELEARNING12_008. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/814528/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
ذبیحی، مهدی،1396،یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی،The 12th Annual Iranian Conference on e-Learning،Tehran،https://civilica.com/doc/814528

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: علوم پزشکی
Paper count: 9,685
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support