ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی تاثیر احساسات مثبت و منفی بر قصد وفاداری و تعاملات آنها با محرکهای سهم مشتریان (CEDs) در برندهای خطوط همراه

Year: 1397
COI: ACHSCONF02_031
Language: PersianView: 290
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مسعود اسفندیار - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت ا جرایی دانشگاه آزاد اسلامی واحدپرند
علیرضا آخوندی - عضو هیئت علمی جهاددانشگاهی
کیومرث کیانی - عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدپرند

Abstract:

قصد وفاداری مشتری به یک شرکت از عوامل و شرایط متعدد و متنوعی تاثیر میپذیرد که میزان اثرگذاری آنها با توجه به نوع شرکت، از شرکتی به شرکتی دیگر متفاوت است. بر این اساس، در این تحقیق تاثیر احساسات مثبت و منفی بر قصد وفاداری و تعاملات آنها با محرکهای سهم مشتریان (CEDs) در برندهای خطوط همراه بررسی میشود. هدف این مقاله تعیین اثرات توامان احساست مثبت و منفی و محرکهای سهم مشتریان بر قصد وفاداری بوده و طی آن فرضیه های متغیر میانجی احساسات مثبت بر قصد وفاداری، تاثیر مثبت و معنا دار دارد و متغیر میانجی احساسات منفی بر قصد وفاداری تاثیر منفی و معنا دار دارد بررسی میشود. همچنین بررسی میگردد که احساسات مثبت و منفی چه اثری بر رابطه ارزش حقوق صاحبان سهام، ارزش ویژه برند و رابطه حقوقی با قصد وفاداری دارند. برای این مهم، از تحلیل استنباطی رگرسیون و مدل مورد استفاده در مطالعات ( Ou and (Verhoef, 2017 بهره برده شده و اطلاعات لازم از طریق پرسشنامه جمع آوری و با استفاده از نرم افزارهای SmartPLS و SPSS تحلیل گردیدهاند. بر اساس نتایج حاصله بین احساسات مثبت و منفی مشتریان بر قصد وفاداری آنها به ترتیب اثر مثبت و منفی و معنا دار دارند.

Keywords:

احساسات مثبت و منفی , ارزش حقوق صاحبان سهام , ارزش ویژه برند , رابطه حقوقی , قصد وفاداری مشتری.

Paper COI Code

This Paper COI Code is ACHSCONF02_031. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/881843/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
اسفندیار، مسعود و آخوندی، علیرضا و کیانی، کیومرث،1397،بررسی تاثیر احساسات مثبت و منفی بر قصد وفاداری و تعاملات آنها با محرکهای سهم مشتریان (CEDs) در برندهای خطوط همراه،The second annual conference on humanities and social studies،Tehran،https://civilica.com/doc/881843

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 1,160
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support