ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارائه مدل مدیریت استراتژیک ریسک در پروژه های عمرانی

Year: 1398
COI: ENGIN04_060
Language: PersianView: 598
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

هرپروژه ای با پروژه، به درستی انجام گیرد .شناسایی ریسک یکی از مهمترین قسمتهای مدیریت ریسک است.با اینکه تا کنون انواع مختلف ریسکها مواجه است و به منظور نیل به اهداف آن، لازم است که مدیریت ریسک، به عنوان جزیی از مدیریت مباحث متعدد و متنوعی در خصوص مدیریت پروژه و همینطور مدیریت ریسک مطرح گردیده است لیکن هیچکدام به بررسی مدیریت ریسک در مدیریت پروژ ه به عنوان یکی از عوامل حیاتی دخیل در نتایج و عملکرد پروژه ها نپرداخته است. با تعریف ریسک های دخیل در پروژه و همچنین نحوه شناسایی، ارتباط و میزان ریسکها در هر یک از مراحل پروژه، به ارایه مدلی کاربردی جهت کنترل و مدیریت ریسک در پروژه ها بپردازیم تا از این رهگذر با تدوین و اجرای برنامه مدیریت ریسک پروژه، با اطمینان کامل و کمترین انحراف از اهداف ترسیم شده به نتایج مطلوب و مورد نظر پروژه دست یابیم. ابتدا جایگاه مدیریت ریسک به عنوان یکی از وظایف اصلی مدیران و مسوولین مرتبط پروژه توصیف گردیده و سپس خصوصیات و ویژگیهای یک پروژه، همچنین ارتباط ریسک با مرحل تکامل یک پروژه در یک جدول مورد ارائه قرار گرفته است .در این مقاله با بررسی و مطالعه ریسکهادر پروژه های عمرانی کشورهای در حال توسعه، منابع آسیب پذیری پروژه تعیین گردیده و یک مدل جدید در مدیریت ریسک با استفاده از این مفهوم ارائه میشود.

Keywords:

مدیریت ریسک . استراتژیک .ارائه مدل . پروژه های عمرانی

Paper COI Code

This Paper COI Code is ENGIN04_060. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/902927/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
هادی زاده، محمد،1398،ارائه مدل مدیریت استراتژیک ریسک در پروژه های عمرانی،Fourth International Conference on Modern Research in Civil Engineering, Architecture, Urban and Environmental Management،Karaj،https://civilica.com/doc/902927

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support