ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

درآمدی برتعامل معماری و تکنولوژی فکر در طراحی مجموعه آموزشی و مشاوره اجتماعی

Year: 1398
COI: ACUC07_032
Language: PersianView: 200
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

علیرضا آخوندی پور لطف آباد - دانشجوی کارشناسی ارشد معماری، دانشکده هنر و معماری، واحدیزد، دانشگاه آزاد اسلامی، یزد، ایران
مسعود نبی میبدی - استادیار، دانشکده هنر و معماری، واحد یزد، دانشگاه یزد، یزد، ایران

Abstract:

به کار گیری علوم جدید با مفاهیم غنی و کاربردی همچون تکنولوژی فکر که توسط دانشمندان عصر جدید پا به عرصه ظهور گذاشته از اهمیت خاصی برخوردار است. پیوند تکنولوژی فکر و معماری و نیز همسویی مفاهیم مشترک این دو مهم می تواند گامی اثربخش در ایجاد و تبلور اثری خاص، ماندگار و کاربردی باشد. که این پیوند می تواند مسیر کیفیت بخشی را به محیط با تلاش برای ارتقاء معنا بخشیدن به آن را بپیماید و معنا و نگرش ی جدید را از این تعامل خلق کند. عوامل معنا شناسانه برای ارزیابی کیفیت محیط های آموزشی و مشاوره به کار می رود و شاخص های گوناگون، در این میان مفاهیم مشترکی وجود دارد که می تواند با تعامل و همپوشانی متقابل به هر دو مفهوم معنایی جدید را خلق نماید. تمامی این اهداف با برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه امکان پذیر می شود. هدف این پژوهش برقراری ارتباطی موثر و مفید بین معماری و تکنولوژی فکر است. با این تعامل معنادار می توان به واسطه طراحی مجموعه ای آموزشی و مشاوره اجتماعی گامی اثر بخش برای رفع مشکلات موجود در جامعه، درجهت پایین آوردن، عدم آگاهی ها و ناهنجاری های اجتماع ی برداشت. پژوهش پیش رو با روش استدلال منطقی و تحلیل مروری بوده و گردآوری اطلاعات کتابخانه ای و میدانی می باشد. چهارچوبی کلی واحدی را بر اساس روند مواجهه انسان با محیط تعریف می کنیم که در آن جایگاه هر یک از دو مفهوم معماری و تکنولوژی فکر تبیین می شود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ACUC07_032. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/909675/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
آخوندی پور لطف آباد، علیرضا و نبی میبدی، مسعود،1398،درآمدی برتعامل معماری و تکنولوژی فکر در طراحی مجموعه آموزشی و مشاوره اجتماعی،The 7th National Conference on Civil Engineering, Architecture and Urban Development،Babol،https://civilica.com/doc/909675

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 7,380
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support