ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نظریه های محیط کار و رفتار سازمانی

Year: 1398
COI: MODIRACONF03_037
Language: PersianView: 389
This Paper With 23 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 23 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حسن فایضی - دانشجوی دوره دکترای مدیریت بازرگانی با گرایش رفتارسازمانی و منابع انسانی
سهیلا بورقانی فراهانی - عضو هیاتعلمی وزارتعلوم ، تحقیقات فناوری

Abstract:

رفتار در محیط سازمانی و محیط کار یکی از مولفه های بسیار مهم است زیرا در ارتباط مستقیم با سایرکارمندان مدیران است و برای هر سازمانی امروزه با توجه به وضعیت جهانی و نیاز روز افزون به پیشرفت وترقی و همگام شدن با سایر سازمان ها ، نیاز است که رفتار در محیط و سازمان برای کارمندان تفهیم شود زیرا سازمان ،فرد و نتیجه اعمال و محیط بیرون به صورت زنجیره وار به هم مرتبط هستند و لزوم اگاه سازی افراد در این زمینه به همین دلیل است . در این پژوهشبه بررسی دیدگاه های موجود در رفتار سازمانی در محیط کار و شرایط محیط کار پرداخته ایم که این دیدگاه ها به اهمیت و بسیار حایز اهمیت بودن این مساله اشاره کرده اند و در انتها با ارایه پیشنهاد هایی بحث مربوط را به انتها رسانده ایم.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MODIRACONF03_037. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/913251/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
فایضی، حسن و بورقانی فراهانی، سهیلا،1398،نظریه های محیط کار و رفتار سازمانی،Third National Conference on Modern Management and Accounting in Iran،Karaj،https://civilica.com/doc/913251

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support