ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

طراحی مدل جامع نقش ارزش ویژه برند سبز بر رفتار مصرف کنندگان با استفاده از روش فراترکیب کیفی

Year: 1398
COI: MBMM01_025
Language: PersianView: 147
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

علی نام آور - نویسنده مسئول: کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات
زهرا علی پور درویشی - استادیار و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال
زهرا ذاکری قزاآنی - دانشجوی دکتری مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی دانشگاه علامه طباطبایی

Abstract:

موج عظیم محیط گرایی و گرایش های سبز در چند دهه اخیر ، محققین بسیاری از حوزه ها را به مطالعه و تفحص در حیطه محیط زیست و فعالیت های سبز واداشته است . بازاریابی به عنوان علمی پیشرو از این مقوله مستثنی نبوده است و بسیاری از متغیر های این حوزه نیز رنگ و بوی سبز به خود گرفته اند. در این پژوهش سعی شده است مدل جامعی به منظور رسیدن به رفتار مصرف کنندگان به شرکت ها و سازمان ها پیشنهاد شود محققین با بکارگیری رویکرد فراترکیب در این پژوهش به تحلیل نتایج و یافته های محققین قبلی پرداخته و مدل جامع ارزش ویژه برند سبز و ترجیحات مصرف کنندگان ارائه دهد. تفاوت مدل ارائه شده با مدل های پیشین جامعیت آن یعنی دارا بودن نفاط قوت آن ها و پوشش نقص ها و کاستی های آن است . پژوهش حاضر نشان می دهد ارزش ویژه برند سبز تحت تاثیر کیفیت آن برند توسط مصرف کنندگان می باشد. همچنین آگاهی از برند باعث ایجاد تصویر مثبتی از آن در ذهن فرد شده و پس از آنکه ارزش و اهمیت آن درک شد ، نسبت به اعتماد و در نهایت رضایت از برند سبز حاصل می شود و نوعی احساس مسولیت و وفاداری به برند ایجاد می شود . همچنین مدل ارائه شده ضمن نشان دادن اهمیت شاخص های برند سبز و کیفیت برند بر تصمیمات خریداران با تاکید بر پیچیدگی ارتباطات میان این مفاهیم میتواند بینش های جدیدی را برای تصمیم گیری مدیران فراهم آورد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MBMM01_025. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/986723/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
نام آور، علی و علی پور درویشی، زهرا و ذاکری قزاآنی، زهرا،1398،طراحی مدل جامع نقش ارزش ویژه برند سبز بر رفتار مصرف کنندگان با استفاده از روش فراترکیب کیفی،Modern Business Management and Marketing Business Conference with National Production Boom Approach،Qazvin،https://civilica.com/doc/986723

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 32,858
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support