ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

کارآفرینی در کسب و کار بین الملل: کارآفرینی بین المللی به عنوان فصل مشترک دو حوزه

Year: 1398
COI: MBMM01_040
Language: PersianView: 141
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمد رضا پروازی مقدم - دانشجوی دکتری کارآفرینی بین الملل

Abstract:

مقاله حاضر به بررسی کارآفرینی بین المللی به عنوان فصل مشترک دو حوزه تحقیقاتی کارآفرینی و کسب و کار بین الملل می پردازد . هدف از این مقاله بحث و توضیح مفصل در خصوص اصول اولیه کارآفرینی بین الملل ، مفاهیم و پیدایش ، اصول و قواعد و همچنین شاخه ها و تقسیمات آن می پردازد. مقاله حاضر به سه بخش اصلی تقسیم می گردد. بخش اول به بیان رویکرد های متفاوت و مفاهیم نظری و مدل های روند بین المللی شدن در سطح شرکت می پردازد. بخش دوم به بحث در خصوص ویژگی های خاص کارآفرینی بین الملل به عنوان یکی از رویکرد های فرآیند بین المللی شدن ، می پردازد. بخش سوم اختصاص به روند بین المللی شدن بنگاه های کوچک و متوسط داشته که یکی از منافع اصلی کارآفرینی بین الملل می باشند و در بخش چهارم مدلی یکپارچه برای کسب و کار بین المللی ارائه می شود . بنظر می رسد ضرورت ایجاب می کند روشی یک پارچه و منحصر به فرد برای کار آفرینی بین الملل ، به منظور به رسمیت شناختن آن به عنوان یک زمینه تحقیقاتی مجزا ایجاد شود. هم چنان که این موضوع در حال حاضر برای رشته کسب و کار بین الملل صدق می کند . با توجه به ویژگی های میان رشته ای کارآفرینی ، احتمال تبدیل شدن کارآفرینین بین المللی به یک موضوع اصلی و شعاعی (ماتیگوه ، 2006 ، صفحه 19 ) ، و نیز دربر گیرنده بودن تمام نظریه ها و رویکردهای بین المللی که اصول اولیه مدل های یکپارچه را تشکیل می دهند می باشد.

Keywords:

کارآفرینی بین الملل , کسب و کار بین الملل , روند بین المللی شدن

Paper COI Code

This Paper COI Code is MBMM01_040. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/986738/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
پروازی مقدم، محمد رضا،1398،کارآفرینی در کسب و کار بین الملل: کارآفرینی بین المللی به عنوان فصل مشترک دو حوزه،Modern Business Management and Marketing Business Conference with National Production Boom Approach،Qazvin،https://civilica.com/doc/986738

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support