ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی تاثیر فعالیت های ادراک شده بازاریابی رسانه های اجتماعی بر وفاداری برند با میانجیگری آگاهی از برند و آگاهی از ارزش

Year: 1398
COI: MBMM01_050
Language: PersianView: 241
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سارا غفارفامیان - دانشجوی دکتری تخصصی , گروه مدیریت بازرگانی , دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان
فرشته لطفی زاده - استادیار , گروه مدیریت بازرگانی ، دانشگاه ازاد اسلامی واحد زنجان

Abstract:

امروزه مشتریان کانون اصلی توجه سازمان ها بوده و وفاداری آن ها عامل اصلی کسب مزیت رقابتی می باشد از طرفی بازایابی در شبکه های اجتماعی ابزاری موثر برای توسعه و ترغیب محصولات و خدمات به ویژه خدمات آگاهی رسانی و اطلاعاتی برای عموم مشتریان می باشد. از این رو پژوهش حاضر به بررسی تاثیر فعالیت های بازاریابی رسانه های اجتماعی بر وفاداری مشتری با نقش میانجی آگاهی از برند و آگاهی از ارزش می پردازد. این پژوهش از نظر هدف کاربردی ، از نظر روش از نوع توصیفی-تحلیلی به شیوه پیمایشی می باشد.جامعه آماری این پژوهش متشکل از مشتریان برند سامسونگ در شهر تهران بوده و نمونه آماری با استفاده از فرمول کوکران 385 نفر تعیین گردید . روش نمونه گیری تصادفی ساده می باشد . برای جمع آوری داده های این پژوهش از ابزار پرسشنامه استفاده شده است و با استفاده از روش مدلیابی معادلات ساختاری و نرم افزار ایموس مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت . نتایج نشان می دهد که فعالیت های درک شده بازاریابی رسانه های اجتماعی تاثیر مثبت و معنی داری بر آگاهی از برند و آگاهی از ارزش برند دارد . همچنین آگاهی از برند در تاثیر بازاریابی رسانه های اجتماعی بر وفاداری به برند نقش میانجی معنا داری دارد ولی نقش میانجی آگاهی از ارزش مورد تایید قرار نگرفت . در این پژوهش تاثیر مستقیم فعالیت های بازاریابی رسانه های اجتماعی در ایجاد وفاداری به برند نقش موثری دارد .و استفاده بیشتر برند ها شبکه های اجتماعی می تواند منجر به آگاهی بیشترمشتری از برند و محصولات شده و وفاداری به برند را افزایش دهد .

Keywords:

بازاریابی رسانه های اجتماعی , وفاداری به برند

Paper COI Code

This Paper COI Code is MBMM01_050. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/986748/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
غفارفامیان، سارا و لطفی زاده، فرشته،1398،بررسی تاثیر فعالیت های ادراک شده بازاریابی رسانه های اجتماعی بر وفاداری برند با میانجیگری آگاهی از برند و آگاهی از ارزش،Modern Business Management and Marketing Business Conference with National Production Boom Approach،Qazvin،https://civilica.com/doc/986748

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 4,793
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support