Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
CIVILICAWe Respect the Science
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
کل اخبار این بخش 4,501 | نمایش صفحه 1 از 226

اخبار کنفرانسها و ژورنالها

دومین کنفرانس ملی پژوهش های دانش بنیان در علوم زمین در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ توسط دانشگاه شهید چمران اهواز  در محل دانشگاه برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقالات خود در این دوره کنفرانس حداکثر تا ۱۰ آبان با توجه به محورهای کنفرانس اقدام نمایند.

هفتمین کنگره سالانه بین المللی عمران ، معماری و توسعه شهری ، در تاریخ  ۱۸ تا ۲۰ اسفند  ۱۳۹۹ توسط دبیرخانه دائمی کنگره با همکاری دانشگاه شیراز، دانشگاه هنر اسلامی، دانشگاه مراغه و سایر دانشگاه های برجسته کشوردرر شهر تهران برگزار می شود.

علاقه مندان به این حوزه می توانند جهت ارسال مقالات حداکثر تا ۳۰ آبان با توجه به محورهای این دوره کنفرانس اقدام نمایند.

 

ششمین کنفرانس پردازش سیگنال و سیستم‌های هوشمند، در تاریخ ۳ تا ۴ دی ۱۳۹۹ در شهر مشهد برگزار می شود.

با توجه به اهمیت رو به رشد سیستم ‎های پردازش دیجیتال و کاربردهای روزافزون آن ها در زمینه‌های مختلف علمی و صنعتی،دانشگاه صنعتی سجاد اقدام به برگزاری کنفرانس پردازش سیگنال و سیستم‎ های هوشمند ایران نموده است

این کنفرانس زمینه‎ ای برای همفکری و تبادل دانش بیشتر بین محققین و پژوهشگران علمی و فنی در موضوع پردازش سیگنال و سیستم‎ های هوشمند ایجاد می ‎کند.

دهمین کنفرانس بین‌المللی آکوستیک و ارتعاشات، در تاریخ ۲۹ تا ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ توسط انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران در شهر تهران برگزار می شود.

علاقه مندان به این حوزه می توانند جهت ارسال مقالات حداکثر تا ۲۰ مهر با توجه به محورهای این دوره کنفرانس اقدام نمایند.

 

کنفرانس ملی سلامت اجتماعی در شرایط بحران، در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۹ توسط دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در شهر اهواز برگزار می شود.

علاقه مندان به این حوزه می توانند جهت ارسال مقالات حداکثر تا ۲۲ آبان با توجه به محورهای کنفرانس اقدام نمایند.

اولین همایش ملی آسیب شناسی روانی، در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۹ توسط دانشگاه محقق اردبیلی در شهر اردبیل برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند به این حوزه دعوت می گردد جهت ارسال مقالات حداکثر تا ۳۰ آبان  با توجه به محورهای اصلی همایش اقدام نمایند.

ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت،اقتصاد،حسابداری و بانکداری،  در تاریخ ۷ آبان ۱۳۹۹ توسط آکادمی بین المللی علوم و مطالعات گرجستان در شهر تفلیس -کشور گرجستان برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود در این دوره کنفرانس حداکثر تا ۱۵ مهر با توجه به محورهای کنفرانس اقدام نمایند.

همایش کشوری کووید 19، دستاوردها، تهدیدها و فرصت های پیش رو، در تاریخ ۲۱ تا ۲۲ آبان ۱۳۹۹ توسط دانشگاه علوم پزشکی اراک و دانشگاه آزاد اسلامی اراک به صورت آنلاین برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال چکیده مقالات تا ۱۰ مهر همچنین جهت ارائه مقالات کامل خود در این دوره همایش حداکثر تا ۲۸ مهر با توجه به محورهای همایش اقدام نمایند.

کنفرانس ملی صنعت برق و الکترونیک، در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۹ توسط دانشگاه صنعتی شهدای هویزه در محل دانشگاه برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا ۱۵ آبان با توجه به محورهای کنفرانس اقدام نمایند.

پانزدهمین همایش ملّی علوم و مهندسی آبخیزداری ایران،  در تاریخ ۶ تا ۷ آبان ۱۳۹۹ توسط دانشکده منابع طبیعی، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری و با همکاری انجمن آبخیزداری ایران و در شهر ساری برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود در پانزدهمین دوره همایش حداکثر تا ۳۱ شهریور با توجه به محورهای این دوره همایش اقدام نمایند.

دوازدهمین همایش قیر و آسفالت ایران، در تاریخ ۶ تا ۸ آبان ۱۳۹۹ توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی- موسسه فرهنگی نشرفن آریا در شهر تهران برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند به این حوزه دعوت می گردد جهت ارسال مقالات حداکثر تا ۲۰ شهریور با توجه به محورهای اصلی همایش اقدام نمایند.

دومین کنفرانس محیط زیست، عمران ،معماری و شهرسازی، در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس در شهر پادووا-ایتالیا برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند به این حوزه دعوت می گردد جهت ارسال مقالات حداکثر تا ۲۰ شهریور با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند.

کنفرانس ملی پژوهش در روانشناسی، در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ توسط دانشگاه ادیب مازندران در شهر ساری در محل دانشگاه ادیب مازندران برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند به این حوزه دعوت می گردد جهت ارسال مقالات حداکثر تا ۲۲ شهریور با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند.

کنفرانس ملی معماری، عمران، شهرسازی و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب، در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۹ توسط دانشگاه هنر اسلامی تبریز با همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران و سایر دانشگاه های برجسته کشور در شهر تبریز-دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند به این حوزه دعوت می گردد جهت ارسال مقالات حداکثر تا ۱۰ مهر با توجه به محورهای کنفرانس با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند.

دومین کنفرانس مهندسی صنایع ،اقتصاد و مدیریت، در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس در شهر پادووا- ایتالیا برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند به این حوزه دعوت می گردد جهت ارسال مقالات حداکثر تا ۲۰ شهریور با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند.

کنفرانس ملی تازه های علوم ورزشی و سلامت، در تاریخ ۲۱ آبان ۱۳۹۹ توسط دانشگاه ایلام در محل دانشگاه برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند به این حوزه دعوت می گردد جهت ارسال مقالات حداکثر تا ۱۸ مهر با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند.

چهارمین همایش ملی تکواندو،  در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ توسط انجمن علمی مدیریت ورزشی ایران برگزار می شود

از پژوهشگران و دانشجویان علاقه مند به این حوزه دعوت می گردد جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و شرایط شرکت در این دوره همایش به پایگاه اطلاع رسانی همایش مراجعه نمایند.

هفتمین کنفرانس بین‌المللی ترانسفورماتور، در آبان ۱۳۹۹ توسط وزارت نیرو، توانیر و فصلنامه ترانسفورماتور در شهر تهران برگزار می شود.

از پژوهشگران و دانشجویان علاقه مند به این حوزه دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود در این دوره کنفرانس حداکثر تا ۱ مهر با توجه به محورهای کنفرانس اقدام نمایند.

سومین کنفرانس دوسالانه نفت، گاز و پتروشیمی خلیج فارس، در تاریخ ۸  تا ۱۰ آبان ۱۳۹۹ توسط دانشگاه خلیج فارس در شهر بوشهر برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود در این دوره کنفرانس حداکثر تا ۲۰ شهریور با توجه به محورهای کنفرانس اقدام نمایند.

بیست و سومین همایش انجمن زمین شناسی ایران، در تاریخ ۲۰ تا ۲۱ آبان ۱۳۹۹ توسط انجمن زمین شناسی ایران در شهر تهران برگزار می شود.

از پژوهشگران و دانشجویان علاقه مند به حوزه زمین شناسی دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود در این دوره همایش حداکثر تا ۳۱ شهریور با توجه به محورهای همایش اقدام نمایند.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | انتها
Support