Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
کل اخبار این بخش 5,461 | نمایش صفحه 1 از 274

اخبار کنفرانسها و ژورنالها

اولین همایش ملی چالش های خانواده در دوران کرونا و پساکرونا روز سه شنبه، 22 آذر، 1401 لغایت چهارشنبه، 23 آذر، 1401 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در شهر بابل برگزار می شود.

دانشجویان علاقه مند می توانند جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا تاریخ 25 آبان ماه با توجه به محورهای این دوره همایش اقدام نمایند

نخستین سمینار تحول ورزش و ارتقای سلامت با تکیه بر فناوری های دانش بنیان روز شنبه، 6 اسفند، 1401 توسط فدراسیون انجمن های ورزشی جمهوری اسلامی ایران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر اهواز برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا تاریخ 15 بهمن ماه با توجه به محورهای این دوره سمینار اقدام نمایند

سومین کنفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای نوین در مهندسی صنایع، مدیریت و حسابداری  19 آبان ماه 1401 توسط دانشگاه بین المللی چابهار و انجمن ایرانی تحقیق در عملیات, مرکز علمی تقدیس در شهر چابهار برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند به حوزه مهندسی صنایع و مدیریت دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 12 آبان  ماه با توجه به محورهای این کنفرانس اقدام نمایند

دوازدهمین کنفرانس بین المللی آکوستیک و ارتعاشات روز چهارشنبه، 23 آذر، 1401 لغایت پنجشنبه، 24 آذر، 1401 توسط انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران, دانشگاه صنعتی امیرکبیر و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.

علاقه مندان به شرکت در این دوره کنفرانس می توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به سایت کنفرانس مراجعه و یا با دبیرخانه آن ارتباط برقرار نمایند

دومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار روز چهارشنبه، 5 بهمن، 1401 لغایت پنجشنبه، 6 بهمن، 1401 توسط دبیرخانه دائمی کنگره با همکاری دانشگاه هنر اسلامی تبریز و سایر دانشگاه های برجسته کشور در شهر تبریز( دانشگاه هنر اسلامی تبریز) برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقالات خود بصورت همزمان (چکیده و مقالات کامل) حداکثر تا 19 آبان ماه با توجه به محورهای کنگره اقدام نمایند

چهارمین کنفرانس هیدارت گازی ایران روز سه شنبه، 24 آبان، 1401 لغایت چهارشنبه، 25 آبان، 1401 توسط دانشگاه تهران در شهر تهران برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا تاریخ 1 آبان با توجه به محورهای این دوره کنفرانس اقدام نمایند

چهارمین کنگره ملی و اولین کنگره بین المللی دخانیات و سلامت روز چهارشنبه، 3 اسفند، 1401 لغایت جمعه، 5 اسفند، 1401 توسط دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در شهر بندرعباس برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا تاریخ 20 آبان ماه با توجه به محورهای این دوره کنگره اقدام نمایند

دومین کنفرانس بین المللی بازاریابی صنعتی روز چهارشنبه، 25 آبان، 1401 توسط انجمن بازاریابی ایران, سازمان مدیریت صنعتی و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا تاریخ اول ابان ماه با توجه به محورهای کنفرانس اقدام نمایند

نهمین کنفرانس ملی مصالح و سازه های نوین در مهندسی عمران روز چهارشنبه، 19 بهمن، 1401 لغایت پنجشنبه، 20 بهمن، 1401 توسط دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل  در شهر بابل برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند حداکثر تا تاریخ 2 دی 1401 با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند

پنجمین کنفرانس بین المللی و ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری روز چهارشنبه، 5 بهمن، 1401 لغایت پنجشنبه، 6 بهمن، 1401 توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس, دانشگاه خوارزمی, دانشگاه شهرکرد, دانشگاه هنر اسلامی تبریز, و سایر دانشگاه های برجسته کشور در شهر تبریز، دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند تا تاریخ 19 آبان ماه 1401 ماه با توجه به محورهای پنجمین دوره کنفرانس جهت ارسال مقالات خود اقدام نمایند

اولین همایش بین المللی و دومین همایش ملی مدل سازی و فناوری های جدید در مدیریت آب روز سه شنبه، 2 اسفند، 1401 لغایت چهارشنبه، 3 اسفند، 1401 توسط دانشگاه بیرجند در شهر بیرجند برگزار می شود

دانشجویان علاقه مند می توانند تا 30 آبان ماه با توجه به محورهای این دوره همایش اقدام نمایند

سمینار سواد رسانه ای و اطلاعاتی: پرورش اعتماد برای سواد رسانه ای و اطلاعاتی روز دوشنبه، 2 آبان، 1401 لغایت دوشنبه، 9 آبان، 1401 توسط دانشگاه تهران در شهر تهران برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقالات خود و شرکت در خصوص سمینار به سایت رویداد مراجعه نمایند

نهمین کنفرانس ملی ایده های نوین در فنی و مهندسی روز دوشنبه، 30 آبان، 1401 توسط سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری گیلان در شهر رشت برگزار می شود.

دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 28 آبان ماه با توجه به محورهای همایش اقدام نمایند

اولین همایش ملی گیاهان و داروهای گیاهی، طب سنتی و سلامت جامعه روز چهارشنبه، 20 مهر، 1401 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان در شهر دامغان برگزار می شود.

دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 13 مهر ماه با توجه به محورهای همایش اقدام نمایند

نشریه علمی-تخصصی دستاوردهای نوین در برق،کامپیوتر و فناوری، یک نشریه الکترونیک تخصصی است که به صورت فصلنامه و به زبان فارسی و چکیده انگلیسی منتشر می شود. این نشریه پذیرای مقالات پژوهشی (Research Paper) ، مروری (Review Article)، مطالعه موردی (Case study)، روش شناسی (Methodologies)، کاربردی (Applied Article )، مفهومی (Conceptual paper) در حوزه های برق ،کامپیوتر و فناوری می باشد.

 

دومین همایش ملی پژوهش های نوین در روانشناسی و علوم رفتاری روز چهارشنبه، 23 آذر، 1401 توسط موسسه آموزش عالی فیض الاسلام  به صورت آنلاین برگزار می شود

علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا تاریخ 30 آبان ماه با توجه به محورهای این دوره همایش اقدام نمایند

 

سومین همایش ملی کم آبیاری و استفاده از آب های نامتعارف در کشاورزی مناطق خشک روز چهارشنبه، 26 بهمن، 1401 توسط دانشگاه فردوسی مشهد, دانشگاه رازی در شهر کرمانشاه برگزار می شود.

دانشجویان علاقه مند می توانند جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 30 دی ماه با توجه به محورهای این دوره همایش اقدام نمایند

فصلنامه علمی محیط زیست و توسعه فرابخشی وابسته به پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار سازمان حفاظت محیط زیست بوده و به صورت فصلی منتشر می گردد.

فصلنامه "محیط زیست و توسعه فرابخشی" از اواخردهه ۶۰ با نام ماهنامه "محیط زیست" و سپس به صورت فصلنامه توسط سازمان حفاظت محیط زیست منتشر می گردید. این نشریه با حدود چهار دهه سابقه انتشار قدیمی ترین نشریه تخصصی کشور در حوزه محیط زیست بوده است. با تاسیس پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار صاحب امتیازی این نشریه از سال ۱۳۹۵ به پژوهشکده انتقال یافت و با توجه به تغییر ضوابط و آیین نامه های انتشار نشریات، پروانه انتشار در تاریخ  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ با شماره ثبت ۸۵۹۰۳ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ گردید. همچنین تایید رتبه علمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری طی نامه شماره ۱۱۸۷۸- ۱۳۹۹ مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ صادر شد.

 

هشتمین کنگره سالانه بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری روز سه شنبه، 16 اسفند، 1401 لغایت پنجشنبه، 18 اسفند، 1401 توسط دبیرخانه دائمی کنگره با همکاری, دانشگاه شیراز, دانشگاه هنر اسلامی تبریز, دانشگاه مراغه, مهندسی رودخانه ایران, سایر دانشگاه های برجسته کشور در شهر تهران برگزار می شود

علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا تاریخ 26 آبان ماه با توجه محورهای این دوره کنگره اقدام نمایند

چهارمین همایش ملی آموزش شیمی روز چهارشنبه، 3 اسفند، 1401 توسط پردیس علامه امینی, دانشگاه فرهنگیان در شهر تبریز برگزار می شود

دانشجویان علاقه مند می توانند جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 15 دی ماهبا توجه به محورهای این دوره همایش اقدام نمایند

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | انتها
Support