ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
کل اخبار این بخش 4,860 | نمایش صفحه 6 از 243

اخبار کنفرانسها و ژورنالها

ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی و سومین کنگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی آسیا روز پنجشنبه، 18 شهریور، 1400 توسط دبیرخانه دائمی کنگره, دانشگاه Kasem Bundit بانکوک در شهر بانکوک - دانشگاه Kasem Bundit برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 24 تیر با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند.

دومین همایش بین المللی علوم و فناوری نانو دانشگاه تهران روز شنبه، 16 مرداد، 1400 توسط پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران  به صورت آنلاین برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 30 تیر با توجه به محورهای اصلی همایش اقدام نمایند

اولین کنفرانس بین المللی علوم تربیتی، روانشناسی، علوم ورزشی و تربیت بدنی روز پنجشنبه، 21 مرداد، 1400 توسط موسسه آموزش عالی ادیب مازندران, مرکز علمی تقدیس در شهر ساری برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقالات خود در این دوره کنفرانس حداکثر تا 2 تیر با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند

اولین کنفرانس ملی فناوری های نوین دامپزشکی روز چهارشنبه، 17 شهریور، 1400 توسط دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل به صورت آنلاین برگزار می شود

از دانشجویان علاقه مند به حوزه دامپزشکی دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود در این دوره کنفرانس حداکثر تا 1 مرداد با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند.

اولین کنفرانس ملی مدیریت، روان شناسی و علوم رفتاری روز پنجشنبه، 29 مهر، 1400 توسط موسسه پژوهشی مدیریت مدبر , با مشارکت دانشگاهها و مجامع علمی در شهر تهران برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 20 مهر با توجه به محورهای این دوره کنفرانس اقدام نمایند

همچین علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این دوره کنفرانس به پایگاه اطلاع رسانی کنفرانس مراجعه و از شرایط آن مطلع گردند

هشتمین کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت،اقتصاد،حسابداری و بانکداری روز شنبه، 9 مرداد، 1400 توسط آکادمی بین المللی علوم و مطالعات گرجستان برگزار می شود

دانشجویان علاقه مند می توانند جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 31 خرداد 1400 با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند

پنجمین کنفرانس ملی مباحث نوین در کامپیوتر و فناوری اطلاعات روز پنجشنبه، 6 آبان، 1400 توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای استان خوزستان در شهر ماهشهر برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقالات خود در این دوره کنفرانس حداکثر تا 20 مهر 1400 با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند.

نهمین کنفرانس بین المللی ترفندهای مدرن مدیریت، حسابداری، اقتصاد و بانکداری با رویکرد رشد کسب و کارها روز یکشنبه، 30 خرداد، 1400 توسط شرکت همایش آروین البرز برگزار می شود

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 27 خرداد با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند.

پنجمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران روز سه شنبه، 19 مرداد، 1400 لغایت پنجشنبه، 21 مرداد، 1400 توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس با همکاری, دانشگاه یاسوج, دانشگاه شیراز, دانشگاه مازندران  در شهر تبریز برگزار می شود

از پژوهشگران و دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارائه مقالات خود حداکثر تا 24 تیر 1400 با توجه به محورهای اصلی این دوره کنگره اقدام نمایند.

چهارمین کنفرانس بین المللی و پنجمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری روز سه شنبه، 30 شهریور، 1400 لغایت چهارشنبه، 31 شهریور، 1400 توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس با همکاری دانشگاه خوارزمی, دانشگاه شهرکرد, دانشگاه هنر اسلامی تبریز و سایر دانشگاه های برجسته کشور  در شهر تبریز برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 24 تیر 1400 با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند

نهمین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی روز شنبه، 9 مرداد، 1400 توسط آکادمی بین المللی علوم و مطالعات گرجستان در شهر تفلیس برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 31 خرداد با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند

نخستین کنفرانس بین المللی بلاک چین رمز ارزها و اقتصاد جهانی روز جمعه، 15 مرداد، 1400 توسط باشگاه نوآوری و فناوری یونسکو - ایران در شهر تهران برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 15 تیر با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند

ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی و سومین کنگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی آسیا روز پنجشنبه، 18 شهریور، 1400 توسط دبیرخانه دائمی کنگره, دانشگاه Kasem Bundit بانکوک  در شهر بانکوک - دانشگاه Kasem Bundit برگزار می شود.

دانشجویان علاقه مند می توانند مقالات خود را حداکثر تا 17 تیر ماه با توجه به محورهای این دوره کنفرانس ارسال نمایند

اولین کنفرانس بین المللی جهش علوم مدیریت، اقتصاد و حسابداری روز چهارشنبه، 31 شهریور، 1400 توسط موسسه آموزش عالی ادیب مازندران و مرکز علمی تقدیس در شهر ساری برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 23 خرداد ماه با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند

فصلنامه دانش پیشگیری و مدیریت بحران

پس از انتشار دهمین شماره فصلنامه "دانش پیشگیری و مدیریت بحران " ، این فصلنامه موفق به کسب رتبه علمی - ترویجی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری گردید.

به همین جهت از اندیشمندان ، اساتید ، پژوهشگران و دانشجویان محترم مقاطع تحصیلات تکمیلی دعوت می گردد نتایج تحقیقات و یافته های مطالعاتی خود را در قالب مقاله با رویکرد علمی- ترویجی براساس محورهای اصلی چرخه مدیریت بحران های شهری (پیشگیری، آمادگی ، مقابله، بازسازی و بازتوانی) به دفتر فصلنامه ارسال نمایید.
بدیهی است پس از طی مراحل ارزیابی و داوری، در صورت تایید نسبت به انتشار آن اقدام خواهد شد.

اولین کنفرانس ملی علوم شناختی از دیدگاه حکما و اندیشمندان اسلامی روز جمعه، 15 بهمن، 1400 توسط انجمن علمی قرآن و تحول علوم ایران, دانشگاه صنعتی مالک اشتر در شهر تهران برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 30 آذر 1400 با توجه به محورهای کنفرانس اقدام نمایند

 

هفتمین همایش ملی تازه های روانشناسی مثبت نگر روز پنجشنبه، 27 خرداد، 1400 توسط دانشگاه فرهنگیان در شهر بندرعباس برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 20 خرداد 1400 با توجه به محورهای اصلی همایش اقدام نمایند.

کنفرانس ملی رویین تن سازی سیستان روز دوشنبه، 7 تیر، 1400 لغایت سه شنبه، 8 تیر، 1400 توسط دانشگاه زابل برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 10 خرداد 1400 با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند.

نخستین کنفرانس بین المللی بلاک چین رمز ارزها و اقتصاد جهانی روز جمعه، 15 مرداد، 1400 توسط باشگاه نوآوری و فناوری یونسکو - ایران در شهر تهران برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد حداکثر تا 15 تیر 1400 با توجه به محورهای کنفرانس اقدام نمایند

اولین کنفرانس ملی مدیریت سبز پسماند روز چهارشنبه، 19 خرداد، 1400 لغایت پنجشنبه، 20 خرداد، 1400 توسط دانشگاه محقق اردبیلی  در شهر اردبیل برگزار می شود

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 14 خرداد با توجه به محورهای اصلی این دوره کنفرانس اقدام نمایند

ابتدا | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | انتها
Support