ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
کل اخبار این بخش 4,860 | نمایش صفحه 2 از 243

اخبار کنفرانسها و ژورنالها

چهارمین کنفرانس بین المللی محاسبات نرم روز چهارشنبه، 8 دی، 1400 لغایت پنجشنبه، 9 دی، 1400 توسط دانشگاه گیلان به صورت آنلاین برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 1 آبان با توجه به محورهای این دوره کنفرانس اقدام نمایند.

دهمین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی روز پنجشنبه، 20 آبان، 1400 توسط آکادمی بین المللی علوم و مطالعات گرجستان در شهر تفلیس-گرجستان برگزار می شود

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 31 شهریور ماه با توجه به محورهای این دوره کنفرانس اقدام نمایند

اولین همایش ملی مدیریت سبز در هزاره سوم تجارب، چالش ها و راهکارها روز یکشنبه، 15 اسفند، 1400 لغایت دوشنبه، 16 اسفند، 1400 توسط دانشگاه بیرجند در محل دانشگاه شهر بیرجند برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 1 بهمن با نوجه به محورهای همایش اقدام نمایند

نخستین همایش ملی فناوری تولید و پس از برداشت گیاهان باغی روز چهارشنبه، 4 خرداد، 1401 لغایت پنجشنبه، 5 خرداد، 1401 توسط دانشگاه بیرجند در شهر بیرجند برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 1 بهمن با توجه به محورهای این دوره همایش اقدام نمایند

ششمین کنفرانس علوم و فناوری های شیمی کاربردی: شیمی و ژئوشیمی فلزات گرانبها، گوهرها و گوهرسنگ ها روز دوشنبه، 29 آذر، 1400 لغایت سه شنبه، 30 آذر، 1400 توسط انجمن علوم و فناوریهای شیمیایی ایران به صورت آنلاین برگزار می شود.

از دانشجویان و پژوهشگران علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 30 آبان با توجه به محورهای این دوره کنفرانس اقدام نمایند

هشتمین کنفرانس بین المللی ترانسفور ماتور روز پنجشنبه، 29 مهر، 1400 توسط وزارت نیرو به صورت آنلاین برگزار می شود

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 31 شهریور با توجه به محورهای این دوره کنفرانس اقدام نمایند

چهارمین همایش ملی مکانیک محاسباتی و تجربی روز پنجشنبه، 19 اسفند، 1400 توسط دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به صورت آنلاین برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 30 دی با توجه به محورهای این دوره همایش اقدام نمایند.

اولین همایش ملی گیاهان دارویی، کارآفرینی و تجاری سازی روز چهارشنبه، 19 آبان، 1400 لغایت پنجشنبه، 20 آبان، 1400 توسط دانشگاه جیرفت به صورت آنلاین برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 15 مهر با توجه به محورهای همایش اقدام نمایند.

 

هجدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع روز چهارشنبه، 26 آبان، 1400 لغایت پنجشنبه، 27 آبان، 1400 توسط انجمن مهندسی صنایع ایران به صورت آنلاین برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 15 شهریور با توجه به محورهای این دوره کنفرانس اقدام نمایند

دهمین کنفرانس مهندسی معدن ایران روز سه شنبه، 3 اسفند، 1400 لغایت چهارشنبه، 4 اسفند، 1400 توسط دانشگاه سیستان و بلوچستان در شهر زاهدان برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود در دهمین دوره کنفرانس حداکثر تا 15 آذر با توجه به محورهای این دوره کنفرانس اقدام نمایند

 «فصلنامه مطالعات مدیریتی دریامحور»، نشریه‌ای است علمی که با رسالت توسعه دانش مدیریت  در کشور، شناسایی مسایل مدیریتی سازمان‌های دریایی ایران و ارانه راهکار برای آن، مقاله‌های علمی در حوزه مدیریت  را به صورت فصلنامه منتشر می‌کند. مقاله‌های ارسال شده پس از داوری تخصصی و در صورت تایید هییت تحریریه، به چاپ می‌رسند.

 فصلنامه علمی «مطالعات مدیریتی دریامحور» بر اساس مجوز ۲۴۲۴۰۸/۹۸ مورخ ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ کمیسیون انتشارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین آیین نامه ۱۱/۲۵۶۸۵- ۱۳۹۸/۰۲/۰۹  نشریات علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری فعالیت می نماید.

چهارمین کنفرانس بین المللی و پنجمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری روز سه شنبه، 30 شهریور، 1400 لغایت چهارشنبه، 31 شهریور، 1400 توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس با همکاری دانشگاه خوارزمی, دانشگاه شهرکرد, دانشگاه هنر اسلامی تبریز و سایر دانشگاه های برجسته کشور در شهر تبریز برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 20 شهریور 1400 با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند

اولین همایش ملی روان شناسی و دین روز سه شنبه، 25 آبان، 1400 توسط دانشگاه محقق اردبیلی در شهر اردبیل برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 15 آبان با توجه به محورهای این دوره همایش اقدام نمایند

 

دومین کنفرانس بین المللی تحلیل حرکت روز چهارشنبه، 24 آذر، 1400 لغایت پنجشنبه، 25 آذر، 1400 توسط شرکت فرداد حرکت پارسه با همکاری دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به صورت آنلاین برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به قسمت اطلاعات کامل کنفرانس مراجعه نمایند

 

سیزدهمین همایش ملی آموزش روز پنجشنبه، 25 آذر، 1400 توسط دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در شهر تهران برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند به حوزه آموزش دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 15 مهر با توجه به محورهای سیزدهمین دوره همایش اقدام نمایند.

هشتمین کنفرانس ملی رادار و سامانه های مراقبتی ایران روز چهارشنبه، 26 آبان، 1400 لغایت پنجشنبه، 27 آبان، 1400 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهر ری  در شهر تهران برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند به این حوزه دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 5 مهر 1400 با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند.

اولین همایش ملی مسائل و چالش های اجتماعی و فرهنگی"خانواده مسلمان ایرانی" روز چهارشنبه، 4 اسفند، 1400 توسط دانشگاه بیرجند در شهر بیرجند برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 1 اسفند با توجه به محورهای این دوره همایش اقدام نمایند

همایش ملی مجازی یادگیری الکترونیکی در دانشگاه های علوم پزشکی هزاره روز سه شنبه، 2 آذر، 1400 لغایت پنجشنبه، 4 آذر، 1400 توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان به صورت آنلاین برگزار می شود.

از علاقه مندان دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 31 شهریور با توجه به محورهای این همایش اقدام نمایند

نهمین کنگره مشترک سیستم های فازی و هوشمند ایران روز چهارشنبه، 11 اسفند، 1400 لغایت جمعه، 13 اسفند، 1400 توسط مجتمع آموزش عالی بم به صورت آنلاین برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 15 آبان با توجه به محورهای نهمین دوره کنگره اقدام نمایند

دهمین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی روز پنجشنبه، 20 آبان، 1400 توسط آکادمی بین المللی علوم و مطالعات گرجستان در شهر تفلیس-گرجستان برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 31 شهریور با توجه به محورهای این دوره کنفرانس اقدام نمایند

 

ابتدا | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | انتها
Support