ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
کل اخبار این بخش 4,860 | نمایش صفحه 3 از 243

اخبار کنفرانسها و ژورنالها

مجله "Human Genetics and Genomics" در سال ۲۰۱۷ توسط دکتر محمد تقی اکبری (استاد ژنتیک انسانی) تاسیس شده و در انتشارات Kowsar شروع به چاپ مقالات در زمینه های مختلف ژنتیک و ژنومیک انسانی به زبان انگلیسی نموده است. این مجله، یک مجله بین المللی و دارای رتبه علمی-پژوهشی است که هر سه ماه یکبار مقالاتی که توسط داوران مرتبط مورد بررسی قرار می گیرد را به چاپ می رساند.

 

هشتمین کنفرانس جامع مدیریت و مهندسی سیلاب روز سه شنبه، 27 مهر، 1400 لغایت چهارشنبه، 28 مهر، 1400 توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس در شهر تهران برگزار می شود

علاقه مندان به این حوزه می توانند جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 31 شهریور با توجه به محورهای دوره هشتم کنفرانس اقدام نمایند.

دهمین سمینارملی شیمی و محیط زیست ایران ( وبینار) روز دوشنبه، 10 آبان، 1400 لغایت سه شنبه، 11 آبان، 1400 توسط دانشگاه صنعتی قوچان و با همکاری انجمن شیمی ایران بصورت وبینار  برگزار می شود.

 هدف از برگزاری این سمینار ایجاد فرصتی دیگر برای ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی-پژوهشی حول محورهای علمی سمینار و برقراری ارتباط بیشتر بین اساتید، دانشجویان و پژوهشگران به منظور تبادل نظر و ایجاد همکاری های علمی و همچنین ارتباط نهادهای دانشگاهی، اجرائی و صنعتی است.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 20 شهریور ماه با توجه به محورهای این دوره سمینار اقدام نمایند.

هشتمین کنگره بین ­المللی رنگ و پوشش روز چهارشنبه، 21 مهر، 1400 لغایت پنجشنبه، 22 مهر، 1400 توسط پژوهشگاه رنگ  به صورت آنلاین برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 15 شهریور با توجه به محورهای این دوره کنگره اقدام نمایند.

هفتمین کنگره سالانه بین المللی عمران ، معماری و توسعه شهری روز سه شنبه، 16 آذر، 1400 لغایت پنجشنبه، 18 آذر، 1400 توسط دبیرخانه دائمی کنگره با همکاری, دانشگاه شیراز, دانشگاه هنر اسلامی تبریز, دانشگاه مراغه, و سایر دانشگاه های برجسته کشور و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.

از دانشجویان و اساتید علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود در این دوره کنگره با توجه به محورهای اصلی هفتمین دوره کنگره حداکثر تا 25 شهریور ماه اقدام نمایند

نخستین کنفرانس آموزش و پرورش و دفاع مقدس روز چهارشنبه، 31 شهریور، 1400 توسط مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تاکستان در شهر تاکستان برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 20 شهریور ماه با توجه به محورهای این دوره کنفرانس اقدام نمایند

یازدهمین همایش ملی انجمن فلسفه تعلیم و تربیت ایران (فلسفه آموزش مجازی) روز چهارشنبه، 4 اسفند، 1400 لغایت پنجشنبه، 5 اسفند، 1400 توسط دانشگاه بوعلی سینا, انجمن فلسفه تعلیم و تربیت ایران برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 15 آذر با توجه به محورهای این دوره همایش اقدام نمایند

دومین همایش ملی بازنمایی گفتمان انقلاب اسلامی مبتنی بر بیانیه گام دوم در مهرماه 1400 توسط موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در شهر تهران- موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس-مرکز همایشهای بین المللی برگزار می شود.

پژوهشگران می توانند با توجه به محورهای این دوره همایش مقالات خود را حداکثر تا 15 شهریور ماه برای همایش ارسال نمایند

علاقه مندان به شرکت در این همایش می توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به پایگاه اطلاع رسانی همایش مراجعه و یا با دبیرخانه آن ارتباط برقرار نمایند.

پنجمین همایش ملی پیشرفت های معماری سازمانی روز چهارشنبه، 10 آذر، 1400 لغایت پنجشنبه، 11 آذر، 1400 توسط دانشگاه فردوسی مشهد در شهر مشهد برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 15 شهریور با توجه به محورهای این دوره همایش اقدام نمایند

اولین کنفرانس بین المللی جهش علوم مدیریت، اقتصاد و حسابداری روز چهارشنبه، 31 شهریور، 1400 توسط موسسه آموزش عالی ادیب مازندران و مرکز علمی تقدیس در شهر ساری برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 25 شهریور ماه با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند

هفتمین کنفرانس سالانه انرژی پاک روز چهارشنبه، 3 آذر، 1400 لغایت پنجشنبه، 4 آذر، 1400 توسط دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان و تحت حمایت سیویلیکا در شهر کرمان برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می شود جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 15 مهر با توجه به محورهای این دوره کنفرانس اقدام نمایند

 

اولین کنگره و نمایشگاه بین المللی صنعت و بازار سازهای نوین روز شنبه، 14 اسفند، 1400 لغایت دوشنبه، 16 اسفند، 1400 توسط موسسه آموزش عالی ادیبان در جزیره کیش برگزار می شود

از دانشجویان دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 30 آذر با توجه به محورها و اهداف کنگره اقدام نمایند.

علاقه مندان می توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به سایت کنگره مراجعه نمایند

اولین کنفرانس بین المللی تجزیه و تحلیل داده های آماری روز پنجشنبه، 29 اردیبهشت، 1401 توسط موسسه آموزش عالی ادیب مازندران با همکاری انجمن ایرانی تحقیق در عملیات, مرکز علمی تقدیس در شهر ساری برگزار می شود

دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 28 شهریور 1400 با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند.

اولین کنفرانس بین المللی پژوهش های حقوق،علوم سیاسی و مسئولیت حقوقی کادر درمانی روز شنبه، 20 شهریور، 1400 توسط دانشگاه علمی کاربردی پارس آباد با همکاری جهاد دانشگاهی پارس آباد, موسسه زیست رهپویان ایده پرداز آرتا و موسسه صلح ، فرهنگ و عقلانیت در شهر تهران برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 15 شهریور ماه با توجه به محورهای این دوره کنفرانس اقدام نمایند

همایش ملی نوآوری و فناوری های نوین و کاربردی در مهندسی برق و کامپیوتر روز یکشنبه، 14 شهریور، 1400 توسط دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان به صورت آنلاین برگزار می شود

علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 3 شهریور با توجه به محورهای این دوره همایش اقدام نمایند

چهارمین کنفرانس بین المللی و پنجمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری روز سه شنبه، 30 شهریور، 1400 لغایت چهارشنبه، 31 شهریور، 1400 توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس با همکاری دانشگاه خوارزمی, دانشگاه شهرکرد, دانشگاه هنر اسلامی تبریز و سایر دانشگاه های برجسته کشور در شهر تبریز برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 20 شهریور 1400 با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند

اولین کنفرانس الکترونیک پژوهش های مدیریت کسب و کار اخلاقی روز چهارشنبه، 24 آذر، 1400 لغایت پنجشنبه، 25 آذر، 1400 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در شهر یزد برگزار می شود.

 از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود در این دوره کنفرانس حداکثر تا 10 آذر با توجه به محورهای این دوره کنفرانس اقدام نمایند

 

اولین همایش ملی باتری لیتیومی روز چهارشنبه، 24 آذر، 1400 لغایت پنجشنبه، 25 آذر، 1400 توسط دانشگاه علم و صنعت ایران و با همکاری سازمان توان در شهر تهران برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 15 مهر با توجه به محورهای این دوره همایش اقدام نمایند.

 

سومین همایش ملی توسعه پایدار روستایی در برنامه هفتم توسعه کشور روز پنجشنبه، 25 آذر، 1400 توسط انجمن علمی جغرافیا و برنامه ریزی روستایی ایران در شهر تهران برگزار می شود.

دانشجویان علاقه مند می توانند جهت ارسال مقالات خود تا 20 آبان با توجه به محورهای این دوره همایش اقدام نمایند.

 

همایش ملی پژوهش های نوین در روانشناسی و علوم رفتاری روز چهارشنبه، 31 شهریور، 1400 توسط موسسه آموزش عالی فیض الاسلام و با همکاری انجمن مشاوره ایران و روانشناسی خانواده ایران به صورت آنلاین برگزار می شود.

از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود تا 5 شهریور با توجه به محورهای اصلی همایش اقدام نمایند

ابتدا | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | انتها
Support