ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

طراحی شبکه زنجیره تامین گندم و محصولات آن

Year: 1398
COI: IIEC16_249
Language: PersianView: 426
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

فائزه متولی طاهر - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل؛
محمدمهدی پایدار - عضو هیئت و دانشیار گروه مهندسی صنایع، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
سعید امامی - عضوهیئت و استادیار گروه مهندسی صنایع، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل؛

Abstract:

یکی از مهمترین چالشهای هر جامعه، مسئله تامین غذا است که بسیار حائز اهمیت میباشد. بی تردید غلات بیشترین سهم را در سبد غذایی جوامع بشری دارند. در الگوی غذایی روزانه، غلات به عنوان غذای پایه شناخته میشوند و در این میان گندم به لحاظ دارا بودن خواص ویژه خود که قابلیت تبدیل شدن به نان را دارد، از اهمیت بسزایی برخوردار است. همچنین نان به عنوان کالایی اساسی و ضروری دارای اهمیت ویژه ای در سبد مصرفی خانوارها بوده و غذای اصلی و پایه بسیاری از مردم در کشورهای جهان را تشکیل میدهد. بررسی و مدیریت صحیح مراحل مختلف آن، از تولید تا توزیع، میتواند به حل مشکلات بسیاری در این زمینه بیانجامد. در این پژوهش به منظور بهینه سازی زنجیره تامین به برر سی شبکه زنجیره تامین گندم و محصولات آن با ارائه یک مدل ریا ضی پرداخته شده ا ست. یک مدل ریاضی دو هدفه به منظور کمینه سازی هزینه های شبکه و کمینه سازی مصرف آب ارائه شده است. سپس مسئله دوهدفه با استفاده از روش برنامه ریزی آرمانی به یک مسئله تک هدفه تبدیل شده است. برای ارزیابی مدل پیشنهادی یک مثال عددی ارائه شده است و نتایج، تحلیل حساسیت و پیشنهادهایی برای تحقیقات آتی گزارش شده است.

Keywords:

زنجیره تامین گندم و آرد , زنجیره تامین محصولات کشاورزی , بهینه سازی دوهدفه , برنامه ریزی آرمانی

Paper COI Code

This Paper COI Code is IIEC16_249. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1034935/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
متولی طاهر، فائزه و پایدار، محمدمهدی و امامی، سعید،1398،طراحی شبکه زنجیره تامین گندم و محصولات آن،16th Iran International Industrial Engineering Conference،Tehran،https://civilica.com/doc/1034935

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 5,977
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support