ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بازی وارسازی پارکینگ هوشمند با روش پوش محدب و بوم بازی سازی

Year: 1398
COI: CGCO05_059
Language: PersianView: 250
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حکیمه مظاهری - دانشجوی دکتری مهندسی کامپیوتر، دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه کاشان
سلمان گلی - استادیار مهندسی کامپیوتر، دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه کاشان

Abstract:

شهر هوشمند، با هدف صرفه جویی در منابع و هزینه ها و بهبود کیفیت زندگی شهری بنا می شود. مهمترین گام در این زمینه توجه به مقوله شهروند محوری است. وجود سنسورهای نظارتی در سطح شهر و توام شدن آنها با زندگی روزمره انسان ها نگرانی های نقض حریم شخصی را ایجاد کرده است که نتیجه آن بی اعتمادی افراد به فناوری های هوشمند است. باتوجه به افزایش استفاده از تلفن های هوشمند و به منظور ایجاد انگیزه و رغبت در شهروندان جهت بهره وری از تکنولوژی های جدید، ارائه راهکارهای آموزشی و فرهنگ سازی استفاده از آنها اجتناب ناپذیر خواهد بود. بدین منظور در این پژوهش، در ابتدا تحقیقات انجام شده در رابطه با مسائل و چالش های مختلف پارکینگ هوشمند مورد بررسی قرار گرفته و سپس یک روش جدید جهت بازی وارسازی مبتنی بر پوشه محدب با هدف کمینه ساختن مساحت پیمایش شده توسط راننده به همراه مدل بازیسازی بوم ارائه شده است. استفاده از این فناوری از یک طرف باعث افزایش تعامل انسان با شبکه های هوشمند و ترغیب کاربران شده و از طرف دیگر با اعطای تسهیلات اجتماعی باعث آموزش صحیح رفتار اجتماعی و فرهنگ سازی شده و بهبودیدر راستای پیاده سازی سیاست های سازمان هایی مانند شهرداری و راهنمایی و رانندگی خواهد بود. ضمن اینکه توسعه این بخش از کاربردهای اینترنت اشیا با افزایش مشارکت و انگیزه فعال رانندگان می تواند منجر به کاهش ترافیک شهری و افزایش سطح رضایت شهروندی شود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is CGCO05_059. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1038083/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مظاهری، حکیمه و گلی، سلمان،1398،بازی وارسازی پارکینگ هوشمند با روش پوش محدب و بوم بازی سازی،The 5th International Conference on Computer Games; Challenges and Opportunities،Isfahan،https://civilica.com/doc/1038083

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 6,150
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support