ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Research
Title

مقایسه بارش شبیه سازی شده توسط مدل های آماری و مدل اقلیم منطقه ای RegCM در مقیاس های زمانی مختلف

نوع محتوی : طرح پژوهشی
کد COI Research: R-1283670تاریخ درج در سایت: 16 مهر 1400
زبان اصلی Research: Persian دسته بندی علمی Research: مهندسی آب و هیدرولوژی
View: 99Pages: 155

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Research را که دارای 155 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Abstract:

انسانها همواره علاقمند هستند از وضعیت هوا وتغییرات آن آگاه شوند، زیرا وضعیت هوا در زندگی انسانها تاثیر مستقیم دارد. کوشش در جهت شناخت نحوه این تغییرات با تکامل تدریجی علم فیریک و با اختراع وسایل اندازهگیری پارامترهای جوی بهویژه دماسنج و فشارسنج و سپس وسیله پیامرسانی مورس در سال ۱۸۵۰ با به مرحله عملی خود گذاشت. رابطه علوم فیزیک و ریاضی به ویژه با هواشناسی به حدی نزدیک است که غالبا ریاضیدانان وفیزیکدانان قرون گذشته در مقاطعی از فعالیت علمی خود به مسائل هواشناسی نیز پرداخته اند. تقریبا بالافاصله بعد از اختراع مورس، مقدمات پیامرسانی هواشناسی شکل گرفت و در سال ۱۸۵۳ اولین شبکه دیدهبانی هوا به طور منظم و همزمان در بخشی از اروپا ایجاد گشت. البته انگیزه عمده در آن زمان مسائل نظامی و ایجاد ایمنی در خطوط کشتیرانی بود. در سال ۱۸۷۳ در چارچوب اولین کنگره جهانی هواشناسی در وین شرط ضروری کوشش در جهت حل مسائل پیش بینی و هواشناسی تبلور یافت.

Research COI Code

This Research COI Code is . Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1283670/

فهرست مطالب Research

(برای نمایش کلیک نمایید)

تهیه کنندگان Research

کارفرمای پروژه:
در بخش لیست سازمانها می توانید لیست سازمانهای کارفرما و مجری پروژه های علمی و گزارشهای تحقیقاتی ارتباط با صنعت دانشگاهها را مشاهده نمایید.

Research Info Management

New Researches

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support