ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

جایگاه دعا در سبک زندگی اسلامی با تاکید بر منابع تفسیری معاصر

جایگاه دعا در سبک زندگی اسلامی با تاکید بر منابع تفسیری معاصر
Year: 1400
COI: ICATI01_024
Language: PersianView: 108
This Paper With 22 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 22 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

الهه محمدیان - طلبه سطح دو

Abstract:

در فرهنگ اسلام، خصوصا مذهب تشیع، دعا همواره یکی از مهمترین مولفه های فرهنگ محسوبمی شود که به صورت فردی و جمعی و یا به صورت های دیگر نقش آفرین است و به همین دلیل درسبک زندگی از اهمیت بسزایی برخوردار است. دعا یکی از بهترین عبادت هاست و به عنوان عبادتیمستقل، دارای پاداش میباشد و به عنوان وسیله گشایش گرههای بسته زندگی و حل گرفتاری ها ومشکلات با الهام خدا و یاری او و سبب بر آورده شدن حاجت های دنیا و آخرت است. در قرآن کریمو روایات رسیده از معصومین علیهم السلام نیز بر نقش دعا در سبک زندگی اسلامی تاکید شدهاست. از این رو پژوهش حاضر در پی یافتن پاسخی برای این پرسش است که جایگاه دعا در سبکزندگی اسلامی چگونه است. دستاورد حاصل از پژوهش های انجام شده با روش توصیفی- تحلیلیدستیابی به این مهم است که دعا در زندگی انسان جایگاه ویژه ای دارد و به طور مستقیم بر زندگیفردی و اجتماعی انسان تاثیرگذار است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICATI01_024. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1360882/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
محمدیان، الهه،1400،جایگاه دعا در سبک زندگی اسلامی با تاکید بر منابع تفسیری معاصر،The first international conference of Alavi tradition in Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/1360882

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support