ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

چالش ها و مشکلات صنعت و دانشگاه در تقابل با هم در استان مرکزی

Year: 1386
COI: NCISSD01_044
Language: PersianView: 1,377
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

هوشنگ عیوضی - عضو هیات علمی گروه مهندسی ژئودزی و ژئوماتیک دانشکده فنی و مهندسی دانش
امیررضا مرادی - عضو هیات علمی گروه مهندسی ژئودزی و ژئوماتیک دانشکده فنی و مهندسی دانش
محسن نجفی - عضو هیات علمی و رییس دانشکده فنی و مهندسی اراک دانشگاه علم و صنعت ایرا

Abstract:

امروزه وضعیت صنعت در ایران، مانند بسیاری از بخشهای دیگر، دچار نوعی چالش دایمی می باشد. بیشتر صنایع کشور، با نوعی روزمرگی و شرایط بدون تغییر به سیستمهای ثابت و در حال زوال تبدیل شده اند. با وجود این که چنین شرایطی ممکن است در بسیاری از کشورهای دنیا و شرکت های بزرگ چند ملیتی اتفاق افتاده و یا درحال اتفاق باشد، اما بنا به شرایط خاص صنایع داخلی، نباید چنین وضعیتی را برای انها بی خطر و معمولی دانست. از سوی دیگرف دانشگاه ها به عنوان تنها تکیهع گاه صنعت نیز دچار همان روزمرگی اما در تولید دانش و تکنولوژی مورد نیاز در صنایع شده اند. چنین شرایطی هر دو واحد را بهسوی آینده ای روشن و البته دردناک سوق می دهد. در همین راستا، وضعیت صنعت و دانشگاه در استان مرکزی نیز از چنین الگویی تبعیت کرده است. بدین منظور به جهت جلوگیری و تغییر سرنوشت محتوم مذکور، حرکتی از سوی برگزیدگان بخش صنعت و دانشگاه، از چند سال گذشته در استان آغاز شد. این حرکت منجر به مجمعی با نام کانون فارغ التحصیلان دانشگاه علم و صنعت تحت حمایت مستقیم دانشگاه شد. در این راستا اعضای مختلف مجمع به بررسی چالشها و ارایه راهکارهای مناسب مورد نظر در آن پرداختند.

Paper COI Code

This Paper COI Code is NCISSD01_044. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/41573/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
عیوضی، هوشنگ و مرادی، امیررضا و نجفی، محسن،1386،چالش ها و مشکلات صنعت و دانشگاه در تقابل با هم در استان مرکزی،1st National Conference of Industry, Student and Sustainable Development،Tehran،https://civilica.com/doc/41573

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support