ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نقش معلمان در تربیت اجتماعی و سیاسی دانش آموزان

Year: 1395
Publish place:
COI: GHADIRCONF01_141
Language: PersianView: 168
This Paper With 15 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 15 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمدحسین غریب میبدی - دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان یزد
محمد رضا طیبی میبدی - دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان یزد
محمدصادق کریمی میمونه - دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان یزد
هانیه آقایی میبدی - دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان یزد

Abstract:

نقش معلمان در تربیت اجتماعی و سیاسی دانش آموزان و به نوعی با توجه به سوالات پژوهش سعی ما بر این بوده است تا موضوع مورد نظر را شکافته و به نوعی به توضیح در مورد خود کلمه ی تربیت و تربیت های سیاسی و اجتماعی به شیوه ای نو و به روش تحلیل توصیفی از نوع کیفی و با استفاده از منابع معتبر و دسته اول موضوع موردنظر موردبحث قرار گیرد و به نوعی به یافته های تازه ای دست یابیم. بر اساس یافته ها، معلم و نقش آن در تعلیم و تربیت از مسایلی نیست که در آن کسی تردید روا دارد. معلم از عوامل مهم تاثیرگذار در امور تعلیم و تربیت هست. تمام این مسایلی که بررسی شد به یک نتیجه منتهی می شود؛ و آن این است که کتاب ها و منابع مدنظر سعی بر آن داشته اند که، تربیت سیاسی و اجتماعی را به نوعی در دل مردم و به خصوص دانش آموزان به صورت قالبی و القا کننده در وجود دانش آموزان نهادینه کند.

Keywords:

نقش، معلمان، تربیت سیاسی، تربیت اجتماعی، دانش آموزان، جامعه

Paper COI Code

This Paper COI Code is GHADIRCONF01_141. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/643603/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
غریب میبدی، محمدحسین و طیبی میبدی، محمد رضا و کریمی میمونه، محمدصادق و آقایی میبدی، هانیه،1395،نقش معلمان در تربیت اجتماعی و سیاسی دانش آموزان،اولین کنفرانس بین المللی مطالعات اجتماعی فرهنگی و پژوهش دینی،Rasht،،،https://civilica.com/doc/643603

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 12,226
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support