Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

شناسایی راهکارهای بهبود تجربه مشتری از طریق بانکداری دیجیتال

نخستین کنفرانس ملی تحقیق و توسعه در مدیریت و اقتصاد مقاومتی
Year: 1397
COI: IECONF01_024
Language: PersianView: 1,252
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مهرزاد سرفرازی - گروه مدیریت دولتی، واحد لارستان، دانشگاه آزاد اسلامی، لارستان، ایران
محمداسمعیل اسدی لاری - گروه مدیریت دولتی، واحد لارستان، دانشگاه آزاد اسلامی، لارستان، ایران

Abstract:

با گسترش روز افزون علم و تکنولوژی که امروزه به وضوح شاهد آن هستیم و با توجه به گسترش دنیای ارتباطات تمام سازمانها به ویژه موسسات مالی اقتصادی و بانک ها به دنبال ارایه ی هر چه بیشتر و بهتر خدمات به مشتریان خود می باشند تا ازاین طریق بتوانند از ابزارهای تولیدی حداکثر استفاده را نموده و ضمن رعایت اصل بی بدیل حفظ حقوق مشتری بتوانند گویسبقت را از رقبای خود بربایند و با بهره گیری از فناوری هایی که ساخته دست بشر است این امکان را به مشتریان خود بدهندکه در عرصه ی اقتصادی که دارای ریسک بسیار بالایی است با خیال آسوده و در حداقل زمان و بدون حضور فیزیکی در یکمکان خاص به تجارت بپردازند . همچنین با استفاده از فناوری های شناخته شده , این امکان برای مدیران و برنامه ریزان یکسیستم وجود دارد تا با صرف هزینه های کمتر به حداکثر نتیجه ی مطلوب دسترسی پیدا کنند و بتوانند کارها یی را که بهصورت سخت افزاری توسط عده ای افراد که به عنوان کارمند و شاغل در موسسه مالی مشغول به انجام وظیفه هستند توسطسیستم های هوشمند انجام بدهند. این مقاله، مروری گذرا است بر تاثیر عصر دیجیتال بر صنعت بانکداری و تلاشی است برایپاسخ به این پرسش که: چگونه بانک ها می توانند در عصر دیجیتال رشد و پیشرفت کنند برای این منظور پس از تشریحبازاریابی دیجیتال و ضرورت آن برای صنعت بانکداری در عصر دیجیتال، به معرفی بانکداری دیجیتال و ارتباط آن با بهبودتجربه مشتری می پردازیم.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is IECONF01_024. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/787699/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
سرفرازی، مهرزاد و اسدی لاری، محمداسمعیل،1397،شناسایی راهکارهای بهبود تجربه مشتری از طریق بانکداری دیجیتال،First National Conference on R & D in Management and Resistance Economics،Tehran،https://civilica.com/doc/787699

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

5.00
1 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 1,316
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support