ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تاثیر گرایش به فناوری های نوآورانه در جذب مشتریان نسل های دیجیتال

Year: 1397
COI: INSDEV25_007
Language: PersianView: 347
This Paper With 18 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 18 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سعید صحت - دکتری علوم اطلاعات بیمه، دانشگاه ژاپن، دانشیار گروه مدیریت بازرگانی، دانشگاه علامه طباطبایی
منا میلانی - دانشجوی دکتری مدیریت بازرگانی، دانشگاه علامه طباطبایی، کارشناس مسیول اداره توسعه فروش بیمه های زندگی شرکت بیمه پارسیان

Abstract:

امروزه سازمان ها در محیطی پویا، پرابهام و متغیر فعالیت می کنند. پویایی محیطی و رقابت فزاینده، سازمان ها را بر آن داشته است تا جهت فعالیت، رقابت پذیرتر شوند، رضایت مشتریان خود را به دست آوردند و از طرفی مشتریان جدیدی نیز کسب کنند. همگام با این تغییرات، سازمان ها با رویکردی از بیرون به درون در جهت شناسایی نیازهای مشتریان و ایجاد ارزش برتر برای آن ها دست به نوآوری می زنند. از طرف دیگر، شکاف نسل ها مسیله ای است که با رشد و توسعه فن آوری های نوآورانه و ادراک ذهنی آنها از خدمات ارایه شده بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. با در نظر گرفتن دو بخش از ویژگی های مصرف کنندگان، یعنی آگاهی بیشتر، دسترسی به اطلاعات و تکنولوژی و توجه به مشتریان جوان به عنوان نسل بعدی تصمیم گیرندگان، مطالعه حاضر به دنبال ضرورت به کارگیری ابزارهای نوآورانه در جذب مشتریان نسل های جدید است. در واقع شرکت ها با هدف قراردادن این بخش از بازار می توانند با ایجاد محصولات و خدمات متناسب با ارزش ذهنی مشتریان نسل های جدید، مزایای رقابتی پایداری را که تضمین کننده بقا و دوام سازمان ها در صحنه رقابت است، ایجاد نمایند. لذا مقاله حاضر، نخست به مساله اهمیت تفاوت نسل ها با تاکید بر نسل های جدید مشتریان Y و Z پرداخته و تلاش کرده است با مرور پیشینه های پژوهش در این موضوع کاربرد نوآورانه خدمات و تکنولوژی های مطلوب جهت جذب این مشتریان را بررسی نماید.

Keywords:

قابلیت نوآوری , شکاف نسل های شخصیتی , نسل وای (y) , نسل زد (z)

Paper COI Code

This Paper COI Code is INSDEV25_007. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/825892/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
صحت، سعید و میلانی، منا،1397،تاثیر گرایش به فناوری های نوآورانه در جذب مشتریان نسل های دیجیتال،25th National Conference on Insurance and Development ،Tehran،https://civilica.com/doc/825892

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 17,138
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support