ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

پیاده سازی نظام مدیریت عملکرد با رویکردهای تحلیل محتوا و ابزارهای علم سنجی (مورد مطالعه: سازهاى بنادر و دریانوردی کشور)

Year: 1397
Publish place:
COI: CONFME04_120
Language: PersianView: 215
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

امین زیوری - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه علم و صنعت ایران
نوید تقی زاده - کارشناس ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه علم و صنعت ایران
علی بنیادی نایینی - عضو هییت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران دانشکده مهندسی پیشرفت

Abstract:

طراحی و استقرار نظام مدیریت عملکرد، یکی از مکانیزم های موثر در توسعه عملکرد کارکنان و سازمان است مدیریت عملکرد با تعیین اهداف سازمانی واضح و روشن، تبدیل آنها به اهداف واحدی، تیمی و فردی، ابزار مدیریت ساختارمند و موثری را فراهم می کند در واقع، مدیریت عملکرد مجموعه ای است گسترده از ابزارهایی که می توان با استفاده از آنها موفقیت هر واحد کاری، هر مدیر و در حالت کلی، سازمان را بیشنه ساخت. در این مقاله در ابتدا به کمک رویکر تحلیل محتوا و استفاده از ابزارهای نوین علم سنجی درصدد شناسایی مهم ترین نظرات خبرگان و پژوهشگران در این زمینه می پردازیم و در نهایت مدل بومی با توجه به یافته تحقیقات برای سازمان بنادر تبیین خواهیم کرد. لازم به ذکر است که این روش برای اولین بار در ا یران برای سازمان های دولتی تدوین شده و از این حیث نوآوری تحقیق به شمار می رود. نتایج این پژوهش علاوه بر اینکه می تواند به طور کاربردی برای برنامه ریزی و بهبود در سازمان بنادر و دریانوردی پیاده سازی شود این قابلیت را دارد تا برای سایر موسسات مشابه نیز مورد استفاده قرار گیرد.

Keywords:

مدیریت عملکرد، بهبود سازمانی، کارایی، بهره وری، علم سنجی

Paper COI Code

This Paper COI Code is CONFME04_120. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/831376/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
زیوری، امین و تقی زاده، نوید و بنیادی نایینی، علی،1397،پیاده سازی نظام مدیریت عملکرد با رویکردهای تحلیل محتوا و ابزارهای علم سنجی (مورد مطالعه: سازهاى بنادر و دریانوردی کشور)،چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت،کارآفرینی و توسعه اقتصادی،Takestan،،،https://civilica.com/doc/831376

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 21,681
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support