ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ممیزی نظام مدیریت عملکرد و استفاده از مدل تحلیل پوششی داده ها برای محاسبه کارایی واحدها (مورد مطالعه سازمان بنادر و دریانوردی کشور)

Year: 1397
Publish place:
COI: CONFME04_121
Language: PersianView: 153
This Paper With 18 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 18 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

امین زیوری - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه علم و صنعت ایران
نوید تقی زاده - کارشناس ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه علم و صنعت ایران
علی بنیادی نایینی - عضو هییت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران دانشکده مهندسی پیشرفت

Abstract:

ارزیابی عملکرد سازمان ها و شرکت ها از موضوعاتی است که مدیران و محققین توجه زیادی به آن داشته اند و تاکنون در این زمینه، مقالات زیادی منتشر شده است وجود و یا عدم وجود نظام ارزیابی عملکرد کارآمد، با حیات و مرگ سازمان رابطه ای مستقیم دارد. در تحقیق حاضر، با هدف بررسی و شناخت مدل تحلیل پوششی داده ها و ارزیابی کارایی و بهره وری بنادر تابعه سازمان دریانوردی کشور با استفاده از مدل تحلیل BCC ورودی محور، پس از مرور ادبیات موضوعی مربوط از میان جامعه آماری کل بنادر، تعداد11 بندر ناهمگن در مجموع بنادر کشور که دارای نمره ارزیابی در جشنواره شهید رجایی بودند استخراج گردید و با کمک ورودی های مالی و غیر مالی و خروجی های عملکردی از یکسو و جمع آوری اطلاعات لازم از سویی دیگر، مبادرت به تحلیل ارزیابی کارایی و بهره وری بنادر و رتبه بندی آنها گردید و در پایان نیز پیشنهاداتی برای مدیران جهت بهبود وضع موجود تبیین شد. این تقیق از نظر نوع کاربردی و تحلیلی است و اصول پیاده سازی شده در آن برای

Keywords:

تحلیل پوششی داده ها، ممیزی نظام مدیریت عملکرد، ارزیابی عملکرد، کارایی، مدل ارزیابی

Paper COI Code

This Paper COI Code is CONFME04_121. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/831377/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
زیوری، امین و تقی زاده، نوید و بنیادی نایینی، علی،1397،ممیزی نظام مدیریت عملکرد و استفاده از مدل تحلیل پوششی داده ها برای محاسبه کارایی واحدها (مورد مطالعه سازمان بنادر و دریانوردی کشور)،چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت،کارآفرینی و توسعه اقتصادی،Takestan،،،https://civilica.com/doc/831377

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 21,678
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support