ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

رتبه بندی عوامل موفقیت طرح های بازاریابی در ارائه محصول جدید

Year: 1397
COI: ICOCS02_322
Language: PersianView: 112
This Paper With 30 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 30 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

نرگس طاهریان - گروه مدیریت بازرگانی، دانشکده مدیریت و اقتصاد، واحد علوم و تحقیقات، دانشگاه آزاد اسلامی، تهران، ایران.

Abstract:

در جهان اقتصادی امروز بیشتر سازمانها در جستجو برای یافتن عوامل ایجاد مزیت رقابتی هستند. فرآیند توسعه محصول جدید برای انواع مختلف سازمانهای تولیدی/خدماتی اکنون مزیت رقابتی محسوب می شود توسعه محصولات جدید به سازمان ها کمک خواهد کرد تا موقعیت رقابتی و انحصاری خود را در بازار رقابت حفظ نمایند. بازار به مثابه بسترساز فعالیتهای بازرگانی، اگرچه پیچیدهترین ابزار و فنون را در پردازش عملیاتی خود به کار گرفته است و از موجودیت فیزیکی، اکنون به واقعیت مجازی یا نامکانی 1تبدیل شده، اما همچنان عامل پیوند حلقه های موجود در زنجیره دادوستد محسوب میشود.بازاریابی دیگر همانند گذشته جایگاه جداگانهای در حد فاصل تولید و مصرف نداشته بلکه دامنه حاکمیت آن حتی از پیش ازمرحله طراحی و تولید کالا، تا پس از مرحله مصرف را در بر می گیرد.رشد تجارت الکترونیکی2 طی سالهای اخیر را باید بی شک، قویترین جهش در تاریخ توسعه تجاری به شمار آورد. چندان که برخی را اعتقاد بر این است که بازاریابی سنتی نه تنها در حال احتزار بلکه موجودی بیجان شده است.در این تحقیق سعی کردیم تا ضمن معرفی توسعه محصولات جدید، راهبرد ها، الگوها و فرآیند آن به اهداف و دلایل اهمیت توسعه محصولات جدید بپردازیم. همچنین به نقش تیم توسعه، عوامل بازاریابی، تکنولوژی، نوآوری و طراحی محصول در فرآیند توسعه محصولات جدید در شرکت سازیبا پرداختیم و عوامل حائز اهمیتی را که در شکست و موفقیت توسعه محصولات جدید نقش دارند را مورد بررسی قرار دادیم در واقع در این پژوهش به بررسی عوامل کلیدی و نقش آن در توسعه محصولات جدید پرداختیم. و رتبه بندی و درجه اهمیت آنها را عنوان کنیم.

Keywords:

نو آوری، بازاریابی،محصول جدید،طرح بازاریابی

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICOCS02_322. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/883407/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
طاهریان، نرگس،1397،رتبه بندی عوامل موفقیت طرح های بازاریابی در ارائه محصول جدید،The International Conference on Interdisciplinary Studies in Management and Engineering،Tehran،،،https://civilica.com/doc/883407

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 30,830
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support