ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارزیابی رتبه بندی استراتژی های تولید در کلاس جهانی(مورد مطالعه:شرکت فولاد مبارکه اصفهان)

Year: 1398
COI: MODIRACONF03_041
Language: PersianView: 298
This Paper With 23 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 23 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حمیده افضلی - دانشجویی کارشناس ارشد مدیریت –تولید و عملیات
ندا رجبانی - دکتری مدیریت،مدرس دانشگاه

Abstract:

بی شک یکی از آثار مهم تحولات قرن بیستم در محیط تجاری و تولیدی ،جهانی شدن است .در شرایط کنونی تولید از یک تصمیم محدود ودر قلمرو ملی فراتر رفته و به مرزهای جهانی و در حد یک تصمیم استراتژیک تبدیل شده است .در واقع طی دو ده ه ی اخیر به دلیل رقابت شدید ،بسیاری از شرکت های تولیدی اهداف استراتژیک،ارزش هاو اولویت های خودرا با بازنگری کرده و در نهایت به ضرورت تعیین راهکار تولید در کلاس جهانی رسیدهاند.از طرفی با توجه به محدودیت منابع سازمانی و نظر به اینکه اجرای همه استراتژی ها بطور همزمان و کامل به منابع زیادی نیاز دارد،اولویت بندی استراتژیهای شرکت ها امری ضروری است .پژوهش حاضر نیز بدنبال ارزیابی مقایسه ای استراتژی های دستیابی به تولید کلاس جهانی با استفاده از رویکردی ترکیبی از تکنیک FAHPمیباشد.در راستای دستیابی به این هدف از نظرات تعداد 10تا 15 نفر از کارشناسان و خبرگان صنعت فولاد مبارکه اصفهان که در تصمیم گیری های کلان شرکت خود تاثیر دارند استفاده شده است .با توجه به چهار استراتژی تعیین شده (طراحی محصولات بر اساس نیاز مشتری ،پذیرش تکنولوژی جدید ،بهبود خدمات پس از فروش و شناسایی بازارهای جدید )یافته های پژوهش بیانگر اولویت بالای استراتژی های پذیرش تکنولوژی جدید و طراحی محصولات بر اساس نیاز مشتری در راستای دستیابی به تولید کلاس جهانی می باشد .که در این راستا از چهار استراتژی مورد بررسی دو استراتژی به استانداردهای مد نظر ما نزدیکتر بود و میتوان آن را در صنعت فولاد اصفهان به کار برد .

Keywords:

تصمیم گیری بر اساس مقایسات ماتریس زوجی , استراتژی , تولید در کلاس جهانی , صنعت فولاد , استان اصفهان

Paper COI Code

This Paper COI Code is MODIRACONF03_041. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/913255/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
افضلی، حمیده و رجبانی، ندا،1398،ارزیابی رتبه بندی استراتژی های تولید در کلاس جهانی(مورد مطالعه:شرکت فولاد مبارکه اصفهان)،Third National Conference on Modern Management and Accounting in Iran،Karaj،https://civilica.com/doc/913255

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

5.00
1 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support