ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تاثیر شخصیت افراد و عوامل غیر کاری بر عملکرد ایمنی

Year: 1398
COI: SECM03_031
Language: PersianView: 165
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

علی جابری - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت، گروه مهندسی عمران، دانشگاه فردوسی
منصور قلعه نوی - دانشیار گرایش مهندسی و مدیریت ساخت، گروه مهندسی عمران، دانشگاه فردوسی

Abstract:

آمارها نشان می دهد سالانه میلیون ها نفر جان خود را در اثر حوادث شغلی در جهان از دست می دهند.چند ده ه گذشته اکثر مطالعات ایمنی متمرکز بر کنترل خطرات و شدت خطرات و تاثیر عوامل فردی و سازمانی بود، با توجه به اینکه علت اکثر حوادث خطاها و رفتار های انسانی است و از طرفی با توجه به نظریات روانشناسی انسان دارای روان، منابع درونی و سیستم های روانشناختی است که فقط به داخل کارگاه محدود نمی شودو متاثر از خارج کارگاه است . در این پژوهش با بررسی پژوهش های پیشین و نظریات روانشناسی، تاثیر عوامل غیر حسی و غیر کاری بر ایمنی در کارگاه بررسی شد و نتایج نشان می دهد که درک ما از تاثیر رفتار های فردی روی ایمنی ناقص است، شخصیت افراد و انگیزه افراد به عنوان عامل کمک کننده به عملکرد ایمنی است و می توان با استفاده از علم روانشناسی دستورالعمل ها ایمنی را بازنگری کرد تا حوادث و همچنین خطاهای انسانی که منجر به حوادث می شود،کاهش پیدا کند.

Keywords:

ایمنی، روانشناسی، انگیزه ایمنی، شخصیت افراد.

Paper COI Code

This Paper COI Code is SECM03_031. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/917290/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
جابری، علی و قلعه نوی، منصور،1398،تاثیر شخصیت افراد و عوامل غیر کاری بر عملکرد ایمنی،rd International Conference on Applied Researches in Structural Engineering and Construction Management (secm2019)،Tehran،،،https://civilica.com/doc/917290

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 28,217
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support