ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تبیین جایگاه آموزش بیماران بین الملل با بهره گیری از فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) بر توسعه و رونق اقتصادی کشور (مطالعه موردی: بیمارستان فوق تخصصی آپادانا-اهواز)

Year: 1398
COI: HBFMMED06_012
Language: PersianView: 238
This Paper With 5 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 5 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

آسیه دهون - دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک
فرامرز بهشتی فر - عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

Abstract:

بطور کلی اتخاذ سیاست های جدید درآمدی کشور از اهمیت ویژه ای برای مقابله با بحران های اقتصادی کشور و رفع وابستگی به سایر شاخصه های درآمدی کشور در کنار صنایع نفتی و افزایش شاخه های رفاه اجتماعی برخوردار می باشد ودر این بین پذیرش بیماران بین الملل در بیمارستان های کشور می تواند یکی از مهم ترین اهرم ها توسعه اقتصادی و ارز آوری در شرایط سخت کنونی کشور باشد و از سوی دیگر به کارگیری گسترده فناوری اطلاعات و ارتباطات در فرآیند پذیرش تا ترخیص و بالاخص آموزش مراقبت های درمانی پس از ترخیص بیماران بین الملل میتواند بهبودی کامل و رضایتمندی آنها را تا حد بسیار قابل توجهی تضمین نماید. روش این پژوهش از نوع تحقیقات بنیادی نظری می باشد که تکیه بر رویکرد قیاسی وخلاقیت داردو مبتنی بر مستندات مکتوب وغیرمکتوبی بوده که ارجاعات آن به شکل متنی ارائه گردیده است .فاوا از عوامل تاثیرگذار در اقتصاد نوین به خصوص در بخش بیماران بین الملل می باشد ومهم ترین ویژگی آن غلبه بر زمان و مکان و حذف فواصل مکانی و تمرکز زدایی است که مناسب ترین وسیله برای حل عمده ترین مشکلات در این بخش می باشد

Keywords:

آموزش , بیماران بین الملل , توسعه اقتصادی , فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا)

Paper COI Code

This Paper COI Code is HBFMMED06_012. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1027233/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
دهون، آسیه و بهشتی فر، فرامرز،1398،تبیین جایگاه آموزش بیماران بین الملل با بهره گیری از فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) بر توسعه و رونق اقتصادی کشور (مطالعه موردی: بیمارستان فوق تخصصی آپادانا-اهواز)،6th specialized congress and 3st international congress for hospital build & facility management،Tehran،https://civilica.com/doc/1027233

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support