ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نقش فناوری اطلاعات در توسعه مدیریت شهری

Year: 1399
COI: ECOSE06_017
Language: PersianView: 142
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

فاطمه پنبه کار - کارشناس ارشد ریاضی کاربردی، کارشناس تحلیل گر سیستم، شهرداری بیرجند
حمید عابدینی - کارشناسی مهندسی کامپیوتر نرم افزار،کارشناس حراست فناوری اطلاعات، شهرداری بیرجند
مریم اسماعیل نژاد - کارشناسی مهندسی کامپیوتر نرم افزار، کارشناس تحلیل گر سیستم شهرداری بیرجند
ملیحه سبزبان - کارشناسی ارشد برنامه ریزی آمایش سرزمین شهرداری بیرجند

Abstract:

امروزه بر تنوع و پیچیدگی خدمات ارائه شده از طرف شهرداری ها که در بیشتر کشورها به عنوان حکومت های محلی شناخته می شوند به شهروندان افزوده شده و شهرداری ها نیز در ارائه خدمات خود به ناچار باید از تکنولوژی های نوین و پیشرفته اطلاعاتی و ارتباطی بهره مند شوند تا بتوانند خدمات خود را در کوتاهترین زمان ممکن و با کیفیت برتر ارائه نمایند. در این راستا شهرداری ها تلاش می کنند تا با استفاده از تمامی مظاهر فناوری اطلاعات و ارتباطات در مدیریت شهری از یکدیگر پیشی بگیرند که این خود باعث ظهور و بروز شهرداریهای الکترونیکی می شوند. پژوهش حاضر ابتدا به تعریفی از مفاهیم اولیه و در مدیریت و توسعه شهری کاربردی فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در مدیریت و توسعه شهری پرداخته و سپس با ارائه راهبردهایی بر اساس مطالعات پیشین تلاش نموده تا تمامی مدیران بتوانند از آن بهره کافی برده و از طرفی برای متخصصین فناوری اطلاعات شهری و کارکنان فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمانهای فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداریها نیز مفید واقع گردد.

Keywords:

فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت شهری، شهرداری الکترونیکی

Paper COI Code

This Paper COI Code is ECOSE06_017. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1032981/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
پنبه کار، فاطمه و عابدینی، حمید و اسماعیل نژاد، مریم و سبزبان، ملیحه،1399،نقش فناوری اطلاعات در توسعه مدیریت شهری،The 6th National Conference on Optimization in Science and Engineering،Babol،،،https://civilica.com/doc/1032981

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Municipality
Paper count: 75
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support