ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تحلیل کارآیی شبکه های ستاره ای از نظر سرعت انتقال اطلاعات میان گره ای

تحلیل کارآیی شبکه های ستاره ای از نظر سرعت انتقال اطلاعات میان گره ای
Year: 1400
COI: ELCM04_120
Language: PersianView: 82
This Paper With 16 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 16 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مهرناز شریفی - دانشجوی کارشناسی، گروه کامپیوتر، دانشگاه جامع علمی کاربردی جهاد دانشگاهی سیرجان، ایران
مهلا کورکی نژاد - دانشجوی کارشناسی، گروه کامپیوتر، دانشگاه جامع علمی کاربردی جهاد دانشگاهی سیرجان ، ایران
سیمین غیاثی - دانشجوی کارشناسی، گروه کامپیوتر، دانشگاه جامع علمی کاربردی جهاد دانشگاهی سیرجان ، ایران
مهرنوش سینایی - مدرس، گروه کامپیوتر، دانشگاه جامع علمی کاربردی جهاد دانشگاهی سیرجان ، ایران

Abstract:

گراف ستاره به عنوان یک جایگزین مناسب برای شبکه های معروف فوق مکعب معرفی شده و در گذشته خواص آن به خوبی مطالعه شده است. بیشتر این مطالعات در مورد خواص همبندی و الگوریتم های مختلف بر روی این شبکه بوده است و هیچ کدام از این مطالعات تاکنون کارآیی گراف ستاره را بررسی نکرده اند . در این تحقیق به تحلیل کارآیی شبکه های میان ارتباطی ستاره، از نظر سرعت انتقال اطلاعات میان گره ها، می پردازیم و یک مدل ریاضی برای این کارآیی بدست می آوریم. به این منظور، ابتدا بر اساس نتایج حاصل از شبیه سازی، کارآیی گراف ستاره را تحت الگوهای ترافیک مختلف و با الگوریتم های مسیریابی مختلف تحلیل می نماییم. سپس بهترین الگوریتم مسیریابی تطبیقی را برای ترافیک یکنواخت انتخاب می کنیم و به مدل سازی کارآیی آن می پردازیم. برای تائید و اعتبارسنجی مدل پیشنهادی، آن را در شرایط مختلف شبکه از نظر تعداد گره، طول بسته و تعداد کانال های مجازی، با نتایج حاصل از شبیه سازی مقایسه کرده ایم. نتایج مقایسه نشان می دهد که مدل بدست آمده می تواند به عنوان وسیله ای سریع و مفید، برای مقایسه و ارزیابی کارآیی این نوع شبکه مورد استفاده قرار گیرد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ELCM04_120. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1271667/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
شریفی، مهرناز و کورکی نژاد، مهلا و غیاثی، سیمین و سینایی، مهرنوش،1400،تحلیل کارآیی شبکه های ستاره ای از نظر سرعت انتقال اطلاعات میان گره ای،Fourth International Conference on Electrical, Computer and Mechanical Engineering،Tehran،https://civilica.com/doc/1271667

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 6,410
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support