ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نقش استراتژی در مدیریت راهبردی سازمان در یک مدل کسب و کار

Year: 1393
COI: ICMNG01_739
Language: PersianView: 600
This Paper With 5 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 5 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سیدحسام بوستانی - دانشگاه آزاد اسلامی واحد داریون، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، داریون، ایران
شیما بذرافکن - دانشگاه آزاد اسلامی واحد داریون، داریون، ایران
مهسا توانگرزمین - دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز، ایران
علی رنجبر - دانشگاه آزاد اسلامی واحد داریون، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، داریون، ایران

Abstract:

این مقاله به بررسی رابطه نقش استراتژی در مدیریت راهبردی سازمان در یک مدل کسب و کار، می پردازد. هنگامی که استراتژی تجاری سازمان، بربهبود فرآیندهای تجاری متمرکز است، نقش استراتژی کسب و کار الکترونیکی باید بر کاهش هزینه ها و افزایش سرعت فرآیندهای کسب و کار متمرکزباشد تا سازمان را به اهداف استراتژی تجاری خود نزدیک کند. در حالت ارتقای نوآروری استراتژی تجاری سازمان بر ارتقای نوآوری تاکید دارد، استراتژیکسب و کار الکترونیکی استفاده از فن آوری اطلاعات برای خلق محصولات و خدمات جدید است. تشکیل پروفایل مشتری، ارتباط بهتر با مشتریان و اظهارنظر راحت تر مشتری در مورد محصول، از ابزارهایی است که به واسطه آن می توان از طریق کسب و کار الکترونیکی به بهبود، نوآوری و تولید محصولاتو خدمات جدید دست یافت. بر این مبنا وجود اطلاعات بیشتر و قرار داشتن در جریان تحول نظرات و نگرش های مشتریان به صورت بهنگام پتانسیلبسیار خوبی برای نوآوری در محصول ایجاد می کند. لذا، یکی از پیشنهادهایی که برای بهره برداری از فن آوری اطلاعات در راستای توسعه نوآوری میشود، خلق محصولات و خدمات جدید است و این همان استراتژی مورد نظر کسب و کار الکترونیکی در ارتقای نوآروری است، مدل کسب و کار ابزاریبرای تامین منافع مشتری و منافع بنگاه و کسب در آمد است . این مدل متد و روشی است که شرکت در فعالیتهای تجاری در پیش گرفته و برای کسبدرآمد ثبات خود را حفظ می نماید. در این مدل با توجه به منابع در دسترس و نیاز مشتری، پیشنهادی برای عرضه ارزش مورد نظر مشتری ارائه شده ومنافع و درآمد نصیب شرکت می سازد. به تعبیری دیگر مدل کسب و کار چگونگی کسب درآمد توسط بنگاه را با مشخص کردن جایگاه آن در زنجیرهارزش مشتری تشریح می کند. مدل کسب و کار نشان می دهند که یک شرکت چگونه با تعیین کردن جایگاه در زنجیره ارزش کسب درآمد می کند وشامل موضوعات مختلفی در باره کسب و کار می باشد که عبارتند از کارآفرینی، استراتژی ها، مسائل اقتصادی، سرمایه گذاری، عملکرد ها و بازاریابی است.مدل کسب و کار توصیف ارزش ارائه شده از شرکت به مشتریان است . این مدل، توصیفی است از ارزشی که یک شرکت به یک یا چند بخش از مشتریانارائه می دهد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICMNG01_739. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/312081/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
بوستانی، سیدحسام و بذرافکن، شیما و توانگرزمین، مهسا و رنجبر، علی،1393،نقش استراتژی در مدیریت راهبردی سازمان در یک مدل کسب و کار،The first international management conference in the 21st century،Tehran،https://civilica.com/doc/312081

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

 • طاهر زاده، حسین. تجارت الکترونیکی و مفاهیم و کاربردها، معاونت، ...
 • خردمند، امیر رضا. بررسی تاثیر کسب و کار الکترونیکی بر ...
 • الکساندر استروالدر و ایو پیگنیور، خلق مدل کسب و کار، ...
 • http: //www.busines sdictionary. c om/defin ition/business - model.html ...
 • Kazman , R and H.M.Chen. _ Aligning Business models , ...
 • Luftman, J.N and R.papp and T.Brier. _ Enablers and inhibitors ...
 • Mitroff, I.I., Pearson, C. and Harrington, L.K. (1996). The Essential ...
 • _ Tallon , P. P and L.K.Kraeme. _ A process ...
 • Research Info Management

  Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

  اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

  Scientometrics

  The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
  Type of center: Azad University
  Paper count: 293
  In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

  مقالات پیشنهادی مرتبط

  New Papers

  Share this page

  More information about COI

  COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

  The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

  Support