ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

کاهش خرابی های ترک خوردگی حرارتی آسفالت با اصلاح قیرهای تولید شده در کشور توسط نانوآهک

Year: 1394
COI: NCSDUS05_155
Language: PersianView: 667
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

جواد تن زاده - استادیار، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، دانشکده مهندسی عمران،ایران، تهران
آتوسا کیانفر - دانشجوی کارشناسی ارشد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، دانشکده مهندسی عمران،ایران، تهران

Abstract:

ترک خوردگی حرارتی یکی از خرابی های قابل توجه در روسازی آسفالتی است که در مناطق سرد بوجود می آید. با کاهش دما تنش های حرراتی در لایه سطحی آسفالت توسعه یافته و سپس به مقدار بحرانی خود می رسد که در نتیجه باعث ایجاد ترک ها خواهد شد لذا بمنظور بهبود عملکرد قیر و مخلوط آسفالت استفاده از افزودنی های اصلاح کننده مانند نانو مواد در سال های اخیر متداول شدهاست. در این پژوهش نانو کلسیم کربنات برای اصلاح ویژگی های عملکردی قیر در دمای پ ایین بکاربرده شده است. نانو کلسیم کربناتCCN برای کنترل قیرAC60//70 به اندازه 4و 6 درصد وزنی قیر اضافه گردیده است و همچنین آزمایش رئومتر تیرچه خمشیBBR در دو دمای12-oC -6 و oCانجام شده است. . تستBBR برای بدست آوردن سفتی قیر در دمای کم بکار می رود هدف از این پژوهش بررسی ویژگیهای عملکردی قیر اصلاح شده در دمای پایین بوسیله تست رئومترتیرچه خمشی و مقایسه نتایج تست با قیر اصلاح نشده می باشد نتایج پژوهش نشان می دهد که استفاده از نانو کلسیم کربنات در قیر سبب بهبود عملکرد قیر در برابر ترک های دمای پایین بویژه در دمای 12-oC در مقایسه با نمونه های عادی شده است. همچنین مقایسه نتایج آزمایشBBR انجام شده بر روی نمونه اصلاح شده با نانوکلسیم کربنات و مقایسه نتایج آن با پژوهش های پیشین بر روی قیر اصلاح شده با نانورس نشان می دهد، که اثر افزودنی نانو کلسیم کربنات CCN برویژگی های عملکردی قیر در دمای کم نسبت به نانو رس بهتر می باشد

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is NCSDUS05_155. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/509765/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
تن زاده، جواد و کیانفر، آتوسا،1394،کاهش خرابی های ترک خوردگی حرارتی آسفالت با اصلاح قیرهای تولید شده در کشور توسط نانوآهک،5th International Conference on Sustainable development & Urban Construction،Isfahan،https://civilica.com/doc/509765

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

 • مقاله با سه _ izimi (You et at.2012) ...
 • Yoa, H., You, Zh.رLian. L.Shi.X... Lee Goh. C..Wneard.D. Yan.L..Shi.X. and ...
 • (Vural Kok and Alpolat 2015) ...
 • Research Info Management

  Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

  اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

  کدام مقالات به این منبع استناد نموده اند


  بر اساس سیستم تحلیلی استنادات مقالات، تاکنون برای نگارش 1 Paper استفاده شده است.

  Scientometrics

  The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
  Type of center: Azad University
  Paper count: 33,902
  In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

  مقالات پیشنهادی مرتبط

  New Papers

  Share this page

  More information about COI

  COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

  The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

  Support