ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تاثیر بازگشایی بازارچه های سیستان بر بیکاری

Year: 1397
COI: EEMCO01_024
Language: PersianView: 315
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

مبادلات تجاری مرزی یکی از شاخص های اصلی در برقراری ارتباط بین کشورهای همسایه و نیز امرار معاش مردم مرز نشین می باشد و از این طریق مردم ساکن در نواحی مرزی کشورهای همسایه می توانند در کنار هم و با هم از فرصت ها و منابع مشترک استفاده نمایند که این امر می توانند منجر به استمرار و پایداری دوستی و تفاهم طرفین ،امنیت و رونق اقتصادی و توسعه ، ایجاد فرصت های شغلی و شکل گیری یک نوع مزیت نسبی در مناظق مرزی می گردد.علیرغم ظرفیت ها و توانایی هایی موجود در مناطق مرزی باید گفت یکی از ویژگی های اصلی این مناطق دوری از مرکز کشور است این مساله جغرافیای که بیشتر از طبیعت مناطق مرزی ناشی می شود و این دوری به لحاظ سیاست های غیر آمایشی و مرکز محور بودن ،پیامد های نامطلوبی را برای مناطق مرزی به همراه دارد که مهمترین آن ها محرومیت شدید و حاشیه ای بودن این مناطق و قرار نگرفتن آن ها در مسیر امواج آمایشی توسعه کشور است تنگاهای موجود در دو سوی مرز باعث شده تا کشور های همسایه برای توسعه مناطق مرزی ،عدالت اقتصادی و اجتماعی و نیز افزایش همکارهای متقابل اقدام به ایجاد بازارچه های مرزی نمایند.

Keywords:

بازارچه های مرزی ، اقتصاد سیستان

Paper COI Code

This Paper COI Code is EEMCO01_024. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/800638/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
انصاری، زمیفرا و نوری، وجیهه،1397،تاثیر بازگشایی بازارچه های سیستان بر بیکاری،International Conference on New Findings in Accounting, Economics and Banking Management،Tehran،https://civilica.com/doc/800638

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support