ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی پیشینه تحقیق در زمینه بررسی عملکرد فرآیندهای کسب و کار (BPP) با استفاده از تحلیل پوششی داده ها (DEA)

Year: 1398
COI: MEPCONF01_022
Language: PersianView: 423
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمد علیمرادی - دانشجوی دکتری مدیریت صنعتی - دانشگاه علامه طباطبائی - دانشکده مدیریت و حسابداری
سیدمحمدعلی خاتمی فیروزآبادی - استاد - دانشگاه علامه طباطبائی - دانشکده مدیریت و حسابداری
حسن جوانشیر - استادیار، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تهران جنوب، دانشکده مهندسی صنایع

Abstract:

مدیران ارشد خبره در کسب و کارهای مختلف، به خوبی می دانند که طراحی و کنترل سازمان ها از منظر فرآیندی، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. از سوی دیگر آنان آگاهند که به طور کلی بررسی و اندازه گیری عملکرد و کارایی، مقدمه ای جهت آنالیز و بهبود فرآیندهای کسب و کار محسوب می شود. موضوعی که امروزه به عنوان یکی از مهمترین مباحث در مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPM) مورد توجه واقع شده است. اگرچه معیارهای اندازه گیری به تنهایی موضوع مهمی به شمار می روند و پژوهش های مختلفی در سراسر دنیا را به خود اختصاص می دهند، اما هدف از پژوهش حاضر، نخست، تشریح متدولوژی است که در سال های اخیر در زمینه محاسبه عملکرد فرآیندهای کسب و کار (BPP) در دنیا مورد استفاده واقع شده است و هدف دوم نیز ارائه مطالعه مروری در خصوص تلاش های علمی و پژوهشی صورت گرفته در زمینه استفاده از این روش یعنی تحلیل پوششی داده ها (DEA) به عنوان یک راهکار موثر در بررسی عملکرد فرآیندها است. این مقاله با مروری جامع در پژوهش های صورت گرفته در دنیا، به بررسی آخرین مقالات و کتب منتشر شده در زمینه کاربرد تحلیل پوششی داده ها در بررسی عملکرد فرآیندهای کسب و کار پرداخته و در نهایت در قالب بحث و نتیجه گیری، شکاف ها و پیشنهادات پژوهشی و کاربردی را تشریح می کند.

Keywords:

تحلیل پوششی داده ها (DEA)، مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPM)، عملکرد فرآیندها، کارایی

Paper COI Code

This Paper COI Code is MEPCONF01_022. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/872781/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
علیمرادی، محمد و خاتمی فیروزآبادی، سیدمحمدعلی و جوانشیر، حسن،1398،بررسی پیشینه تحقیق در زمینه بررسی عملکرد فرآیندهای کسب و کار (BPP) با استفاده از تحلیل پوششی داده ها (DEA)،The First International Conference on Management of Management, Educational, Social, and Psychological Sciences on the Horizon of Iran 1404،Mashhad،،،https://civilica.com/doc/872781

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 15,818
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support