ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر کارآفرینی ورزشی از دیدگاه مدیران و کارآفرینان

Year: 1398
COI: MDMCONF03_154
Language: PersianView: 333
This Paper With 19 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 19 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مصطفی کریمی - مربی،گروه آمار، دانشگاه پیام نور تهران،ایران
سیدحسین ایزدی - استادیار، گروه اقتصاد، دانشگاه پیام نور تهران،ایران
علی آرواند - کارشناسی ارشد، گروه مدیریت، دانشگاه پیام نور تهران،ایران

Abstract:

بر اساس نظریات اقتصادی و تجارب حاصله در اقتصادهای رو به رشد، کارآفرینان موتور محرکه توسعه و رشد اقتصادی محسوبمی شوند و به عنوان عناصر اصلی در تسریع توسعه کشورهای در حال توسعه و در تجدید حیات و استمرار توسعه کشورهایصنعتی مورد توجه بودهاند. از طرف دیگر کارآفرینی در ورزش، حوزهی به سرعت در حال رشدی، از کارآفرینی ورزش است.رویکرد کارآفرینانه در ورزش می تواند ساز و کاری برای تحمل بحران های اقتصادی فراهم آورد به منظور استفاده بهینه از فرصت-های موجود در این بخش این مطالعه در پی شناسایی موانع و محدودیت های فعالیت های کارآفرینانه از دیدگاه مدیران وکارآفرینان ورزشی در شهر تهران می باشد.تحقیق حاضر از نظرهدف، کاربردی و از نظر روش اجرا، توصیفی و از نوع همبستگی است. اعتبار کلیه سوالات پرسشنامه بااستفاده از آزمون آلفای کرونباخ محاسبه شده و از روش های آماری با استفاده از نرم افزار SPSS برای تجزیه و تحلیل اطلاعات استفاده شده است. نتایج نشان می دهد از بین عوامل موثر بر کارآفرینی ورزشی عامل سیاسی اقتصادی از اهمیتبیشتری نسبت به سایر عوامل برخوردار می باشد و عوامل اقتصادی، فرهنگی و زیست محیطی در اولویت های بعدی قرار دارند.همچنین بین دیدگاه کارآفرینان و مدیران ورزشی در مورد عوامل سیاسی – اقتصادی و عوامل اقتصادی تفاوت معنی داری وجوددارد اما در مورد عوامل فرهنگی و زیست محیطی بین دیدگاه این دو گروه تفاوت معنی داری وجود ندارد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MDMCONF03_154. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/949301/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
کریمی، مصطفی و ایزدی، سیدحسین و آرواند، علی،1398،شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر کارآفرینی ورزشی از دیدگاه مدیران و کارآفرینان،3rd International Conference on Modern Development in Management, Economics and Accounting،Tehran،https://civilica.com/doc/949301

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: پیام نور
Paper count: 56,173
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support