فصلنامه مطالعات میان رشته ای مدیریت بازاریابی

Quarterly Journal of Interdisciplinary Marketing Management

فصلنامه مطالعات میان رشته ­ای مدیریت بازاریابی، نشریه‌ای است با رویکرد علمی که با رسالت توسعه دانش مدیریت بازاریابی در کشور، شناسایی مسائل بازاریابی و فروش سازمان‌ها و موسسات و ارائه راهکار برای آن، مقاله‌های علمی در این حوزه را بصورت فصلنامه منتشر می‌کند.

پیشرفت روز‌افزون دانش بازاریابی، ضرورت ارائه نتایج حاصل از پژوهش‌ها و تحقیقات بازاریابی برای استفاده محققان و علاقه‌مندان را ایجاب کرده است. در این راستا فصلنامه‌های علمی و پژوهشی، نقش کلیدی و اساسی در نشر و ارتقای سطح این پژوهش‌ها و نیز ایجاد بستر مناسب برای توسعه ارتباط میان پژوهشگران عرصه بازاریابی داشته­ اند. مجوز فصلنامه مطالعات میان رشته­ ای بازاریابی با عنایت خداوند و همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول در سال۱۴۰۰ اخذ و راه­ اندازی شده است. این فصلنامه ناشر یافته‌های پژوهشگران و محققان کشور می­ باشد و در راه کسب مرجعیت علمی تلاش می‌کند؛ از این­رو از همه متخصصان، محققان و دانشجویان عرصه­ بازاریابی دعوت می‌شود که با ارسال مقالات علمی خود، ما را یاری نمایند.

شایسته است که از همکاری پژوهشگران و داوران محترم، حمایت‌های اعضای محترم هیات تحریریه و تلاش‌های همکاران و همه دست اندرکاران تهیه و انتشار فصلنامه تشکر و قدردانی ویژه را داشته باشم. امید است بتوانیم بستر مناسبی را برای ارائه و انتشار هرچه بهتر تحقیقات و دستاوردهای پژوهشگران عزیز فراهم نماییم و تلاش امروز ما بتواند راهی برای نزدیکی به مرزهای دانش فراهم آورد و آیندگان از خرمن (نتایج) آن بهره مند شوند.

مقالات مهم ژورنال از کلیه شماره ها (بیشترین دریافت)

مشاهده همه مقالات