ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
CIVILICAWe Respect the Science
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
25
اسفند

شانزدهمین همایش ملی پژوهش های نوین در علوم و فناوری

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

شانزدهمین همایش ملی پژوهش های نوین در علوم و فناوری روز شنبه، 25 اسفند، 1397 توسط شركت علم محوران آسمان و تحت حمایت سیویلیکا در شهر بصورت الکترونیکی برگزار گردید.

کداختصاصی کنفرانس: EMAA16
حوزه های تحت پوشش: مهندسی و فناوری
Holders: شركت علم محوران آسمان و تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: بصورت الکترونیکی

به لطف پروردگار متعال و در راستاي كمك به پيشرفت علمي كشور و فراهم ساختن بستري مناسب براي تبادل نظر پژوهشگران علوم مختلف، با همكاري دانشگاه­ هاي كشور ((همايش ملي پژوهش ­هاي نوين در علوم و فناوري)) را به عنوان يكي از گسترده­ ترين همايش ­هاي علمي در برگزار خواهد شد.

با توجه به اينكه همايش پژوهش هاي نوين در علوم و فناوري تقريبا تمامي رشته ها و گرايش هاي علمي را در بر مي گيرد، لذا اين همايش فرصتي براي نمايش دستاوردها و توانمندي هاي علمي پژوهشگران علوم مختلف مي باشد. اميد است اين رويداد علمي امكان تبادل آخرين دستاوردهاي مرتبط با علوم و فناوري را به منظور بررسي عميق چالش هاي پيش روي علوم مختلف را فراهم آورده و با بهره گيري از نتايج آن، برنامه ريزي لازم و كافي در جهت تكامل و توسعه صنعتي و علمي كشور اسلاميمان، انجام پذيرد. ما مشتاقانه منتظر دريافت يافته ها و نظرات تمامي اساتيد، دانشجويان و پژوهشگران مي باشيم.

با توجه به تلاش همايش در پوشش حداكثري جامعه علمي، برگزاري الكترونيكي كنفرانس در دستور كار قرار گرفته است تا پژوهشگران عزيز فارغ از هر گونه دغدغه زماني و مسافتي و صرفه جويي در وقت و هزينه اقدام به شركت در كنفرانس و تبادل يافته هاي خود كنند.

 

 محورهاي همايش:

  • علوم پايه
  • علوم انساني
  • كشاورزي
  • فني و مهندسي
  • هنر
create: 2March2019 - view 3359

Status

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

Dates

تاریخ برگزاری:
25 اسفند 1397
مهلت ارسال اصل مقالات:
20 اسفند 1397

History

لیست زیر سایر دوره های ثبت شده برای شانزدهمین همایش ملی پژوهش های نوین در علوم و فناوری را نمایش می دهد:تحلیل محتوایی همه دوره های شانزدهمین همایش ملی پژوهش های نوین در علوم و فناوری

کنفرانسهای مرتبط

کنفرانسهای زیر از نظر موضوعی مشابه شانزدهمین همایش ملی پژوهش های نوین در علوم و فناوری هستند:

اطلاع رسانی به دوستان

شما می توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید

Share

Holders

شركت علم محوران آسمان
Support